| Weight | 1146 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 100 × 165 × 240 in |

Plaukų kirpimo mašinėlės
Plaukų kirpimo mašinėlė + trimeris WAHL 3025726
$220.69
+ Free ShippingAvailability: 6 in stock
| Pakuotės turinys | |
|---|---|
| Šveitimo įrankis | Taip |
| Apsauginis dangtelis | Taip |
| Apkarpymo mašinėlė | Taip |
| Plaukų šepetys | Taip |
| Pridėtų antgalių skaičius | 7 |
| Sudėtyje yra aliejų | Taip |
| Plaukų kirpimo mašinėlė | 1 |
| Valymo šepetėlis | Taip |
| Įtrauktas maitinimo šaltinis | Taip |
| Saugos įpėjimas | |
| Įspėjimai | Naudokite pagal instrukciją. |
| Įspėjimai | Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. |
| Įspėjimai | Store in a dry place. |
| Veikimo charakteristikos | |
| Variklio greitis (maks.) | 6500 RPM |
| Minimalus plaukų ilgis | 0,5 mm |
| Produkto spalva | Juoda |
| Ašmenų plotis | 4,6 cm |
| Energijos valdymas | |
| Įkraunama | Taip |
| Baterijos technologija | Ličio-jonų (Li-Ion) |
| Trukmė | 100 min |
| Maitinimo tipas | Baterija |
| Maitinimo tinklas | Taip |
| Krovimo laikas | 60 min |

Reviews
There are no reviews yet.