| Weight | 820 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 290 × 140 × 50 in |

| Pakuotės turinys | |
|---|---|
| Produktų skaičius pakuotėje | 1 vnt |
| Savybės | |
| Medžiaga | Plastikas |
| Produkto spalva | Juoda |
| Įžeminimas | Taip |
| On/off mygtukas | Taip |
| Energijos valdymas | |
| Lizų kiekis | 4 AC išvestis(ys / čių) |
| AC įėjimo dažnis | 50 Hz |
| Nominali išėjimo srovė | 16 A |
| Nominali įėjimo įtampa | 230 V |
| Didžiausioji galia | 3680 W |
| Svoris ir matmenys | |
| Aukštis | 38 mm |
| Plotis | 252 mm |
| Kabelio ilgis | 5 m |
| Ilgis | 50 mm |
| Svoris | 760 g |
Reviews
There are no reviews yet.