| Weight | 52000 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 150 × 110 × 1790 in |

TV stovai ir kojelės
Cama SIGMA3 BI/BI+CZ TV stovas / baldas garso ir vaizdo aparatūrai
$94.09
+ Free ShippingAvailability: 10 in stock
| Savybės | |
|---|---|
| Viršaus apdailos tipas | Blizgus arba matinis |
| Rėmo spalva | Juoda, Balta |
| Viršaus spalva | Juoda/Balta |
| Papildoma informacija | Viršutinė spintelė: blizgi laminuota MDF arba matinė laminuota medžio drožlių plokštė |
| Kolekcija | SIGMA |
| Papildoma informacija | Spintelės aukštis be cokolio - 44 cm |
| Papildoma informacija | Galite nusipirkti LED spintelių apšvietimą. |
| Papildoma informacija | Priekiniai langai atsidaro žemyn |
| Rėmo apdailos medžiaga | Laminatas |
| Papildoma informacija | Fasadai be rankenų |
| Papildoma informacija | Dešinėje pusėje esančioje spintelėje esančiame padalytame skyriuje |
| Papildoma informacija | Baldai patys montuojami |
| Papildoma informacija | Spintelę galima statyti ant pridedamo cokolio arba kabinti ant sienos |
| Stilius | Modernus |
| Durelių medžiaga | Vidutinio tankio medienos plaušų plokštės (MDP) |
| Papildoma informacija | Viena lentyna kairėje pusėje esančioje spintelėje |
| Papildoma informacija | Stalviršis: matinė laminuota medžio drožlių plokštė |
| Durų spalva | Balta |
| Rėmo apdailos tipas | Blizgus arba matinis |
| Rėmo medžiaga | Vidutinio tankio medienos plaušų plokštė (MDF), Smulkinių plokštė |
| Durų skaičius | 2 durys |
| Durų apdailos medžiaga | Laminatas |
| Durų apdailos tipas | Blizgus |
| Lentynos | Ne |
| Stalčiai | Ne |
| Viršaus apdailos medžiaga | Laminatas |
| Turėklai | Ne |
| Rankenos tipas | PUSH-CLICK sistema |
| Gatavai sukomplektuota | Ne |
| Svoris ir matmenys | |
| Aukštis | 520 mm |
| Ilgis | 400 mm |
| Plotis | 1800 mm |
| Pakuotės duomenys | |
| Antros pakuotės matmenys | 115,5 x 45,5 x 4 cm |
| Paketo svoris | 52 kg |
| Pirmojo paketo matmenys | 179 x 47,5 x 11 cm |
| Antros pakuotės svoris | 9 kg |
| Pakuočių skaičius | 2 |
| Pirmosios pakuotės svoris | 43 kg |
| Pakuotės turinys | |
| Rinkinio turinys | Plinta |
| Rinkinio turinys | Montavimo instrukcija x1 |
| Rinkinio turinys | TV spintelė x1 |
| Rinkinio turinys | Visi reikalingi tvirtinimo priedai |

Reviews
There are no reviews yet.