| Weight | 15000 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 660 × 580 × 380 in |

Žaidimų stacionarūs kompiuteriai
Actina 5901443439097 PC AMD Ryzen™ 9 9950X3D 32 GB DDR5-SDRAM 2 TB SSD NVIDIA GeForce RTX 5080 „Midi Tower“ Juoda
$3,298.32
+ Free ShippingOut of stock
| Programinė įranga | |
|---|---|
| Siejama programinė įranga | Bitdefender Internet Security |
| Numatyta operacinė sistema | Ne |
| Veikimo charakteristikos | |
| Vidinės dalys | ASUS TUF GAMING B850-PLUS WIFI / NVIDIA GeForce RTX 5080 / WD Blue SN5100 / Phanteks XT Silent |
| Gaminio tipas | PC |
| „Virtual Reality“ (VR) funkcijos parengtis | Taip |
| Platforma | SILENT |
| Pagrindinės plokštės lustas | AMD B850 |
| Pozicija rinkoje | Žaidimams |
| Garso išvesties kanalai | 7.1 kanalai |
| Motininės plokštės formos faktorius | ATX |
| Kitos savybės | |
| Specialios funkcijos | The specification and description are for illustrative purposes only. |
| Įmontuotas mikrofonas | Ne |
| Integruotas TV tiuneris | Ne |
| Techninė informacija | |
| Saugos įspėjimas | Do not open the computer case without disconnecting it from the power source. Avoid contact with water or other liquids. If the battery is damaged or spilled, avoid contact with the material and contact service immediately. |
| Ryšys | |
| „Intel® Thunderbolt 4“ | Ne |
| Priekinių USB lizdų skaičius | 2 |
| „Intel® Thunderbolt 5“ | Ne |
| Galinių garso jungčių skaičius | 5 |
| Priekinių garso jungčių skaičius | 1 |
| Ethernet LAN (RJ-45) portų kiekis | 1 |
| S/PDIF out portas | Ne |
| USB 3.2 (3.1 1 kart.) C tipo prievadų skaičius | 1 |
| SATA III jungčių skaičius | 4 |
| Jungtinis ausinių / mikrofono prievadas | Taip |
| USB 2.0 portų kiekis | 2 |
| Tinklo plokštės optinio ryšio prievadas („Flex“ įvestis / išvestis) | Ne |
| Mikrofonas, line-in jack | Taip |
| USB 3.2 (3.1 1 kart.) A tipo prievadų skaičius | 5 |
| DVI prievadas | Ne |
| USB 3.2 Gen 2x2 C tipo prievadų kiekis | 1 |
| Galinių USB lizdų skaičius | 10 |
| USB 3.2 2 kart. (3.1 2 kart.) A tipo prievadų skaičius | 3 |
| Išvedimas | Taip |
| Ausinių išvestys | 1 |
| „DisplayPort“ kiekis | 4 |
| Įvedimas | Taip |
| HDMI portų kiekis | 2 |
| DC įėjimo lizdas | Ne |
| Plėtotės lizdas | |
| „PCI Express x1 (Gen 4.x)“ lizdai | 2 |
| „PCI Express x16“ („Gen 5.x“) lizdai | 1 |
| „PCI Express x16“ (4 kartos) lizdai | 1 |
| Procesorius | |
| Procesoriaus bazinė galia | 170 W |
| Procesoriaus karta | AMD Ryzen 9000 Series |
| Procesoriaus dažnis | 4,3 GHz |
| Procesoriaus padidintas dažnis | 5,7 GHz |
| Įdiegtų procesorių skaičius | 1 |
| Procesoriaus modelis | 9950X3D |
| Procesoriaus šeima | AMD Ryzen™ 9 |
| Procesoriaus gamintojas | AMD |
| Procesoriaus branduoliai | 16 |
| Temų skaičius | 32 |
| Procesoriaus podėlio tipas | L3 |
| Procesoriaus lizdas | AM5 lizdas |
| Procesoriaus podėlis | 128 MB |
| Grafika | |
| Įtaisyto grafinio procesoriaus gamintojas | AMD |
| Spindulių trasavimo spartinimas | Taip |
| Diskrečiosios grafikos atminties tipas | GDDR7 |
| CUDA | Taip |
| Diskrečiojo grafikos adapterio atmintis | 16 GB |
| Grafinio adapterio HDMI prievadų skaičius | 1 |
| NVIDIA „GameWorks VR“ | Taip |
| Integruotas grafikos adapteris | Taip |
| Diskretusis grafikos adapteris | Taip |
| Diskrečiojo grafikos adapterio modelis | NVIDIA GeForce RTX 5080 |
| „On-board“ grafikos adapteris | AMD Radeon Graphics |
| Grafinio adapterio „DisplayPort“ kiekis | 3 |
| NVIDIA G-SYNC | Taip |
| Diskrečiųjų grafikos adapterių skaičius | 1 |
| Diskrečiųjų GPU gamintojas | NVIDIA |
| „AMD FreeSync“ | Taip |
| Integruoto grafikos adapterio modelis | AMD Radeon Graphics |
| Konstrukcija | |
| RGB foninis apšvietimas | Ne |
| Sertifikuotas atnaujintas | Ne |
| Bloko tipas | „Midi Tower“ |
| Apžvalgos langas | Ne |
| Produkto spalva | Juoda |
| Restauruotas | Ne |
| Korpuso medžiaga | Metalas, Plastikas |
| 2,5" lizdų skaičius | 2 |
| VESA tvirtinimo pagrindas | Ne |
| Vandens aušinimo sistema | Taip |
| 3,5" lizdų skaičius | 2 |
| Energijos valdymas | |
| Sertifikatas 80 PLUS | 80 PLUS Gold |
| Energijos tiekimo įėjimo įtampa | 100-240 V |
| Maitinimas | 850 W |
| Laikmenos | |
| SSD įdiegtų skaičius | 1 |
| SSD disko talpa | 2 TB |
| Įrengtų saugojimo tvarkyklių skaičius | 1 |
| Pridedamas „Intel® Optane™ Memory“ modulis | Ne |
| SSD formos koeficientas | M.2 |
| Palaikomų saugojimo tvarkyklių skaičius | 7 |
| Integruotas kortelių skaitytuvas | Ne |
| M.2 SSD dydis | 2280 (22 x 80 mm) |
| SSD Drive sąsajos | PCI Express |
| NVMe | Taip |
| Iš viso talpa | 2 TB |
| Bendra SSD geba | 2 TB |
| Laikmena | SSD |
| Optinio įrenginio tipas | Ne |
| Ekranas | |
| Turi ekraną | Ne |
| Tinklas | |
| Wi-Fi standartai | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Wi-Fi standartai | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Wi-Fi standartai | 802.11b |
| Wi-Fi standartai | 802.11a |
| „Wi-Fi“ | Taip |
| Wi-Fi standartai | 802.11g |
| Wi-Fi standartai | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Wi-Fi standartai | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Wi-Fi standartai | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Antenos tipas | 2x2 |
| Bluetooth versija | 5.4 |
| „Wi-Fi“ standartas | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Kabelių technologija | 10/100/1000Base-T(X) |
| Ethernet LAN jungtis | Taip |
| Bluetooth | Taip |
| Eterneto LAN duomenų perdavimo norma | 1000 Mbit/ai |
| Eterneto LAN duomenų perdavimo norma | 10 |
| Eterneto LAN duomenų perdavimo norma | 100 |
| Eterneto LAN duomenų perdavimo norma | 2500 |
| Atmintis | |
| Non-ECC | Taip |
| Atminties išdėstymas | 2 x 16 GB |
| Vidinė atmintis | 32 GB |
| Atminties kanalai | Dviejų kanalų |
| Atminties laikrodžio greitis | 6000 MHz |
| Vidinės atminties tipas | DDR5-SDRAM |
| Maksimali vidinė atmintis | 256 GB |
| Atminties lizdai | 4x DIMM |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 230 mm |
| Aukštis | 500 mm |
| Ilgis | 450 mm |
| Svoris | 10 kg |
| Pakuotės turinys | |
| Pridedama klaviatūra | Ne |
| Pelė įskaityta | Ne |

Reviews
There are no reviews yet.