| Weight | 19700 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 660 × 260 × 460 in |

laukia-paskirstymo
Wahoo KICKR CORE 2 treniruoklis (ZWIFT Cog & Click)
$448.92
+ Free ShippingAvailability: 23 in stock
| Savybės | |
|---|---|
| Matavimo tikslumas | 2% |
| Maksimalus naudotojo svoris | 113 kg |
| Tinka nuolydžiui iki | 16% |
| Išskleidimo tipas | Strip |
| Produkto spalva | Juoda |
| Gaminio tipas | Magnetinis dviratis treniruoklis |
| Saugos įpėjimas | |
| Įspėjimai | Always use the bike in a well-ventilated area. |
| Įspėjimai | Make sure the bike is stably positioned before starting the exercise. |
| Įspėjimai | Do not use if you have a heart condition or other serious medical condition - consult your doctor before training. |
| Energijos valdymas | |
| Maksimali galia | 1800 W |
| Duomenų perdavimas | |
| Mobiliojo įrenginio suderinamumas | Išmanusis telefonas, Planšetinis kompiuteris |
| Įgalinta ANT+ funkcija | Taip |
| Tinklas | |
| Bluetooth | Taip |
| „Wi-Fi“ | Taip |
| Svoris ir matmenys | |
| Svoris | 18 kg |



Reviews
There are no reviews yet.