| Weight | 6200 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 400 × 450 × 150 in |

| Pakuotės duomenys | |
|---|---|
| Pakuotės plotis | 444 mm |
| Pakuotės gylis | 398 mm |
| Pakuotės aukštis | 135 mm |
| Paketo svoris | 6,2 kg |
| Veikimo charakteristikos | |
| Wi-Fi standartai | 802.11b |
| Wi-Fi standartai | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Wi-Fi standartai | 802.11g |
| „Wi-Fi“ | Taip |
| Integruoti jutikliai | Giroskopas |
| Kliūčių aptikimas | Taip |
| Vandens bako talpa | 0,35 L |
| Purvą atskiriantis metodas | Filtras |
| Šepečio tipas | Volelis |
| Palaikomi grindų paviršiai | Kilimas |
| Palaikomi grindų paviršiai | Kietas grindinys |
| Drėgnas plovimas | Taip |
| Garso lygis | 67 dB |
| Veikia su „Amazon Alexa“ | Taip |
| Dažnių juosta | 2.4 GHz |
| Bazinės stotelės funkcijos | Įkraunama, Purification |
| Dulkių kiekis (dulkių siurblys) | 0,47 L |
| Naršymo tipas | Laser Distance Sensor (LDS), LiDAR |
| Konstrukcija | |
| Produkto spalva | Juoda |
| Dulkių rinkiklio tipas (pagrindas) | Dulkių maišas |
| Dulkių talpos tipas | Bemaišis |
| Išmaniojo telefono nuotolinio valdymo palaikymas | Taip |
| Forma | Turas |
| Pakuotės turinys | |
| Instrukcija | Taip |
| Valymo šluostė | Taip |
| Bazė komplekte | Taip |
| Maitinimo laidas įtrauktas | Taip |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 353 mm |
| Svoris | 3,6 kg |
| Aukštis | 96,5 mm |
| Ilgis | 350 mm |
| Bazinės stoties matmenys (plotis x gylis x aukštis) | 160 x 70 x 101 mm |
| Energijos valdymas | |
| Baterijos technologija | Ličio-jonų (Li-Ion) |
| Baterijos talpa | 5200 mAh |
| Energijos suvartojimas | 59 W |
| Įkraunama | Taip |
| Trukmė | 240 min |
| Baterijos veikimo trukmė | 300 m² |
| Techninė informacija | |
| Siurbiamoji galia | 5500 Pa |

Reviews
There are no reviews yet.