| Weight | 10 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 100 × 130 × 5 in |

| Aplinkos sąlygos | |
|---|---|
| Darbo santykinės drėgmės diapazonas | 5 - 95% |
| Darbo temperatūros diapazonas (TT) | 0 - 70 °C |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 22 mm |
| Ilgis | 80 mm |
| Savybės | |
| SSD formos koeficientas | M.2 |
| SSD disko talpa | 128 GB |
| NVMe | Taip |

Reviews
There are no reviews yet.