| Weight | 19 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 133 × 7 × 101 in |

SSD diskai
SSD Patriot Viper P400 Lite M.2 PCI-Ex4 NVMe 1000GB
$137.18
+ Free ShippingAvailability: 2 in stock
| Svoris ir matmenys | |
|---|---|
| Svoris | 20 g |
| Plotis | 22 mm |
| Ilgis | 80 mm |
| Aukštis | 3,8 mm |
| Savybės | |
| NVMe | Taip |
| Nuoseklaus skaitymo greitis (CDM) | 3500 MB/s |
| SSD Drive sąsajos | PCIe Gen4 x4 |
| Nuoseklaus skaitymo greitis (ATTO) | 3500 MB/s |
| Nuoseklaus rašymo greitis (ATTO) | 2700 MB/s |
| Darbinė temperatūra (maž.) | 0 °C |
| Taikoma | PC |
| Darbinė temperatūra (didž.) | 70 °C |
| SSD disko talpa | 1 TB |
| SSD formos koeficientas | M.2 |
| TBW kategorija | 560 |
| Nuoseklaus rašymo greitis (CDM) | 2700 MB/s |

Reviews
There are no reviews yet.