| Weight | 20 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 132 × 10 × 100 in |

| Savybės | |
|---|---|
| Nuoseklaus skaitymo greitis (CDM) | 3500 MB/s |
| NVMe | Taip |
| TBW kategorija | 1200 |
| Nuoseklaus skaitymo greitis (ATTO) | 3500 MB/s |
| SSD Drive sąsajos | PCIe Gen4 x4 |
| SSD disko talpa | 2 TB |
| Nuoseklaus rašymo greitis (CDM) | 2700 MB/s |
| Nuoseklaus rašymo greitis (ATTO) | 2700 MB/s |
| SSD formos koeficientas | M.2 |
| Taikoma | PC |
| Darbinė temperatūra (didž.) | 70 °C |
| Darbinė temperatūra (maž.) | 0 °C |
| Svoris ir matmenys | |
| Ilgis | 80 mm |
| Aukštis | 3,8 mm |
| Svoris | 20 g |
| Plotis | 22 mm |

Reviews
There are no reviews yet.