| Weight | 95 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 160 × 125 × 20 in |

SSD diskai
Solidigm P44 Pro 512 GB M.2 PCI Express 4.0 NVMe 3D NAND
$53.25
+ Free ShippingOut of stock
| Savybės | |
|---|---|
| Skaitymo laikas | 7000 MB/s |
| NVMe | Taip |
| Vidutinis laikas tarp trikčių (MTBF) | 1600000 h |
| Atminties tipas | 3D NAND |
| Sąsaja | PCI Express 4.0 |
| Taikoma | Universalus |
| Nekoreguojamos bitų klaidos atsiradimo dažnumas (UBER) | < 1 per 10^15 bits read |
| Rašymo laikas | 4700 MB/s |
| PCI „Express“ sąsajos duomenų keliai | x4 |
| Apsaugos algoritmų palaikymas | 256-bit AES |
| SSD disko talpa | 512 GB |
| SSD formos koeficientas | M.2 |
| TBW kategorija | 500 |
| „NVMe“ versija | 1.4 |
| Ištisinė duomenų apsauga | Taip |
| Naudojimo sąlygos | PC/Client/Tablet |
| Techninės įrangos šifravimas | Taip |
| Aplinkos sąlygos | |
| Ne veiklos šokas | 1500 G |
| Minimali darbinė temperatūra | 70 °C |
| Ne-veiklos vibracijos | 2 G |
| Darbo temperatūros diapazonas (TT) | 0 - 70 °C |
| Veiklos šokas | 1500 G |
| Maksimali veikimo temperatūra | 0 °C |
| Veiklos vibracijos | 2 G |
| Energijos valdymas | |
| Energijos suvartojimas (tuščiąja eiga) | 0,05 W |
| Energijos suvartojimas (rašymas) | 7,5 W |
| Pakuotės duomenys | |
| Pakuotės tipas | „Box“ |
| Svoris ir matmenys | |
| Svoris | 7 g |
| Kitos savybės | |
| Garantinis laikotarpis | 5 metai |
| Saugos įpėjimas | |
| Įspėjimai | Apsaugokite nuo drėgmės. |
| Įspėjimai | Do not expose to high temperatures. |
| Įspėjimai | Negalima savarankiškai išardyti prietaiso. |
Reviews
There are no reviews yet.