| Weight | 38 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 126 × 18 × 86 in |

SSD diskai
Silicon Power XS75 4 TB PCIe Gen 4×4 M.2 NVMe (SP04KGBP44XS75S5)
$568.26
+ Free ShippingAvailability: 2 in stock
| Savybės | |
|---|---|
| SSD formos koeficientas | M.2 |
| M.2 SSD dydis | 2280 (22 x 80 mm) |
| Skaitymo laikas | 7000 MB/s |
| Sąsaja | PCI Express 4.0 |
| NVMe | Taip |
| Taikoma | Kompiuteris / knyginis kompiuteris |
| Rašymo laikas | 6500 MB/s |
| SSD disko talpa | 4 TB |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 24,6 mm |
| Ilgis | 80 mm |
| Svoris | 33 g |
| Aukštis | 10,8 mm |
| Aplinkos sąlygos | |
| Sandėliavimo temperatūros norma (T-T) | -40 - 85 °C |
| Darbo temperatūros diapazonas (TT) | 0 - 70 °C |
| Išėjimo įtampa | 3.3 V |
Reviews
There are no reviews yet.