| Weight | 600 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 150 × 130 × 172 in |

Virduliai
Adler AD 1268 elektrinis virdulys 0,6 L Pilka 600 W
$9.15
+ Free ShippingAvailability: 4 in stock
| Savybės | |
|---|---|
| Sertifikavimas | CE |
| Produkto spalva | Pilka |
| Vandens bako talpa | 0,6 L |
| Vandens lygio indikatorius | Taip |
| Korpuso medžiaga | Plastikas |
| Valdymo tipas | Mygtukai |
| Energijos valdymas | |
| Maitinimo šaltinis | AC |
| AC įėjimo dažnis | 50/60 Hz |
| AC įėjimo įtampa | 220 - 240 V |
| Energija | 600 W |
| Ergonomija | |
| Belaidis | Ne |
| Indikacijos šviesa | Taip |
| Automatinis išjungimas | Taip |
| Pakuotės duomenys | |
| Instrukcija | Taip |

Reviews
There are no reviews yet.