| Weight | 245 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 45 × 220 × 45 in |

laukia-paskirstymo
ACTIVEJET ASO-250 smulkintuvų alyva 250 ml
$3.74
+ Free ShippingAvailability: 157 in stock
| Savybės | |
|---|---|
| Gaminio tipas | Smulkintuvų alyva |
| Gamintojas | Activejet |
| Tinkamas naudoti | Biuro smulkintuvų priežiūra |
| Pakuotės tipas | Buteliukas su aplikatoriumi |
| Talpa | 250 ml |
| Saugos įpėjimas | |
| Įspėjimai | Nevirškinkite garų. |
| Pavojaus piktograma (-os) | GHS09: pavojus aplinkai |
| Pavojaus piktograma (-os) | GHS07. Kenksminga |



Reviews
There are no reviews yet.