| Weight | 60 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 185 × 130 × 5 in |

SSD diskai
SSD Kingston DC1000B 240GB M.2 (22×80) NVMe PCIe 3.0 SEDC1000BM8/240G (DWPD 0.5)
$85.62
+ Free ShippingOut of stock
| Savybės | |
|---|---|
| Sertifikavimas | CE, FCC |
| Skaitymo laikas | 2200 MB/s |
| Vidutinis laikas tarp trikčių (MTBF) | 2000000 h |
| Atsitiktinis rašymas (4 KB) | 12000 IOPS |
| Sąsaja | PCI Express 3.0 |
| Apsaugos algoritmų palaikymas | 256-bit AES |
| Apsauga nuo galios nuostolių | Taip |
| Atsitiktinis skaitymas (4 KB) | 111000 IOPS |
| Techninės įrangos šifravimas | Taip |
| SSD disko talpa | 240 GB |
| Produkto serija | DC1000B |
| S.M.A.R.T. palaikymas | Taip |
| Taikoma | Serveriui / darbo stočiai |
| Rašymo laikas | 290 MB/s |
| NVMe | Taip |
| Atminties tipas | 3D TLC NAND |
| Rašymo delsa | 75 µs |
| Skaitymo delsa | 161 µs |
| SSD formos koeficientas | M.2 |
| Techninė informacija | |
| Tvarumo sertifikatai | RoHS |
| Energijos valdymas | |
| Energijos suvartojimas (skaitymas) | 1,71 W |
| Galios suvartojimas (maks.) | 3,56 W |
| Energijos suvartojimas (tuščiąja eiga) | 1,82 W |
| Energijos suvartojimas (rašymas) | 3,16 W |
| Aplinkos sąlygos | |
| Darbo temperatūros diapazonas (TT) | 0 - 70 °C |
| Veiklos vibracijos | 2,17 G |
| Sandėliavimo temperatūros norma (T-T) | -40 - 85 °C |
| Ne-veiklos vibracijos | 20 G |
| Logistikos duomenys | |
| Darniosios sistemos (DS) kodas | 84717070 |
| Svoris ir matmenys | |
| Svoris | 8 g |
| Aukštis | 3,8 mm |
| Ilgis | 22 mm |
| Plotis | 80 mm |

Reviews
There are no reviews yet.