| Weight | 85 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 130 × 100 × 10 in |

SSD diskai
SSD Micron 5400 PRO 7.68TB SATA 2.5″ MTFDDAK7T6TGA-1BC1ZABYYR (DWPD 0.6)
$3,322.41
+ Free ShippingOut of stock
| Savybės | |
|---|---|
| Sąsaja | SATA |
| SSD formos koeficientas | 2.5" |
| DWPD | 0.6 |
| Atminties tipas | 3D TLC NAND |
| NVMe | Ne |
| SSD disko talpa | 7,68 TB |
| Nekoreguojamos bitų klaidos atsiradimo dažnumas (UBER) | < 1 per 10^17 bits read |
| Atsitiktinis rašymas (4 KB) | 10500 IOPS |
| Tikslinis darbo krūvis | Read Intensive (RI) |
| Techninės įrangos šifravimas | Taip |
| Produkto serija | 5400 PRO |
| Taikoma | Serveriui / darbo stočiai |
| Apsaugos algoritmų palaikymas | 256-bit AES |
| Darniosios sistemos (DS) kodas | 84717070 |
| Atsitiktinis skaitymas (4 KB) | 93000 IOPS |
| Duomenų perdavimo sparta | 6 Gbit/s |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 69,8 mm |
| Aukštis | 7 mm |
| Ilgis | 100,5 mm |
| Svoris | 70 g |

Reviews
There are no reviews yet.