| Weight | 70 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 130 × 100 × 15 in |

SSD diskai
SSD Micron 5400 MAX 480GB SATA 2.5″ MTFDDAK480TGB-1BC1ZABYYR (DWPD 5)
$578.82
+ Free ShippingAvailability: 10 in stock
| Savybės | |
|---|---|
| SSD formos koeficientas | 2.5" |
| Produkto serija | 5400 MAX |
| Atsitiktinis rašymas (4 KB) | 58000 IOPS |
| Darniosios sistemos (DS) kodas | 84717070 |
| Nekoreguojamos bitų klaidos atsiradimo dažnumas (UBER) | < 1 per 10^17 bits read |
| Techninės įrangos šifravimas | Taip |
| DWPD | 5 |
| Sąsaja | SATA |
| Atminties tipas | 3D TLC NAND |
| Tikslinis darbo krūvis | Mixed Use (MU) |
| Taikoma | Serveriui / darbo stočiai |
| NVMe | Ne |
| SSD disko talpa | 480 GB |
| Apsaugos algoritmų palaikymas | 256-bit AES |
| Duomenų perdavimo sparta | 6 Gbit/s |
| Atsitiktinis skaitymas (4 KB) | 95000 IOPS |
| Saugos įpėjimas | |
| Įspėjimai | Apsaugokite nuo drėgmės ir ekstremalių temperatūrų. |
| Įspėjimai | Do not open the appliance housing, risk of electric shock. |
| Įspėjimai | In the event of damage, do not dispose of in the normal rubbish bin, contact the relevant electronics disposal unit. |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 69,8 mm |
| Svoris | 70 g |
| Aukštis | 7 mm |
| Ilgis | 100,5 mm |
| Aplinkos sąlygos | |
| Darbo temperatūros diapazonas (TT) | 0 - 70 °C |
Reviews
There are no reviews yet.