| Weight | 17 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 175 × 3 × 55 in |

SSD diskai
SSD Micron 7450 PRO 960GB M.2 (22×110) NVMe PCI 4.0 MTFDKBG960TFR-1BC1ZABYYR (DWPD 1)
$223.42
+ Free ShippingOut of stock
| Savybės | |
|---|---|
| SSD formos koeficientas | M.2 |
| „NVMe“ versija | 1.4 |
| SSD disko talpa | 960 GB |
| Taikoma | Serveriui / darbo stočiai |
| Atsitiktinis skaitymas (4 KB) | 520000 IOPS |
| Atsitiktinis rašymas (4 KB) | 82000 IOPS |
| NVMe | Taip |
| DWPD | 1 |
| Sąsaja | PCI Express 4.0 |
| Atminties tipas | 3D TLC NAND |
| Tikslinis darbo krūvis | Read Intensive (RI) |
| Rašymo delsa | 15 µs |
| Techninės įrangos šifravimas | Taip |
| Produkto serija | 7450 PRO |
| Nekoreguojamos bitų klaidos atsiradimo dažnumas (UBER) | < 1 per 10^17 bits read |
| Skaitymo delsa | 80 µs |
| PCI „Express“ sąsajos duomenų keliai | x4 |
| Aplinkos sąlygos | |
| Darbo temperatūros diapazonas (TT) | 0 - 70 °C |
| Saugos įpėjimas | |
| Įspėjimai | Do not open the appliance housing, risk of electric shock. |
| Įspėjimai | Apsaugokite nuo drėgmės ir ekstremalių temperatūrų. |
| Įspėjimai | In the event of damage, do not dispose of in the normal rubbish bin, contact the relevant electronics disposal unit. |

Reviews
There are no reviews yet.