| Weight | 1145 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 90 × 400 × 85 in |

Aušintuvai ir ventiliatoriai
SpeedComfort Trio Set Balta Ventiliatorius
$94.50
+ Free ShippingAvailability: 33 in stock
| Svoris ir matmenys | |
|---|---|
| Aukštis | 23 mm |
| Ilgis | 70 mm |
| Ilgis | 340 mm |
| Savybės | |
| Galios suvartojimas | 0,55 W |
| Įtampos adapteris | 12 V |
| Garso lygis | 20 dB |
| Darbinis oro tūris | 30 m³/h |
| Konstrukcija | |
| Laido ilgis | 1,8 m |
| Tinka | 120 cm |
| Tipas | Ventiliatorius |
| Produkto spalva | Balta |
| Gaminio tipas | Ventiliatorius |
| Techninė informacija | |
| Garantinis laikotarpis | 10 metai |

Reviews
There are no reviews yet.