| Weight | 440 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 318 × 87 × 55 in |

Plaukų džiovintuvai
Concept KF-1310 Karšto oro šepetys Žalia, Balta 400 W 0,19 m
$18.49
+ Free ShippingOut of stock
| Veikimo charakteristikos | |
|---|---|
| Jonizavimo funkcija | Ne |
| Greičių skaičius | 2 |
| Plaukų garbanojimas | Taip |
| Plaukų tiesinimas | Taip |
| Keraminė kaitinamoji sistema | Ne |
| Karščio nustatymai | 3 |
| Lengvas plaukų tiesinimas | Ne |
| Tipas | Karšto oro šepetys |
| Konstrukcija | |
| Pakabinamas | Taip |
| Produkto spalva | Balta |
| Pakabinimo tipas | Kilpelė pakabinimui |
| Produkto spalva | Žalia |
| Energijos valdymas | |
| AC įėjimo įtampa | 230 V |
| Energija | 400 W |
| Svoris ir matmenys | |
| Vamzdžio skersmuo | 1 cm |
| Ergonomija | |
| Pasukamas laidas | Taip |
| Laido ilgis | 0,19 m |
| Pakuotės turinys | |
| Plaukų priežiūros priedai | Šepetys |
| Saugos įpėjimas | |
| Įspėjimai | Keep out of the reach of children. |
| Įspėjimai | Nelaikykite prietaiso be priežiūros, kai jis naudojamas. |
| Įspėjimai | Nenaudokite šalia vandens arba drėgnoje aplinkoje. |
Reviews
There are no reviews yet.