| Weight | 3225 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 330 × 85 × 730 in |

| Savybės | |
|---|---|
| Aukščio reguliavimas | Ne |
| Sudedamas | Ne |
| Didžiausias keliamas svoris | 100 kg |
| Stalviršio forma | Stačiakampio |
| Kojelių skaičius | 4 kojos |
| Kita dalių spalva | Raudona |
| Gaminio tipas | Vonios suoliukas |

| Weight | 3225 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 330 × 85 × 730 in |
| Savybės | |
|---|---|
| Aukščio reguliavimas | Ne |
| Sudedamas | Ne |
| Didžiausias keliamas svoris | 100 kg |
| Stalviršio forma | Stačiakampio |
| Kojelių skaičius | 4 kojos |
| Kita dalių spalva | Raudona |
| Gaminio tipas | Vonios suoliukas |
Reviews
There are no reviews yet.