| Weight | 16400 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 930 × 378 × 414 in |

Rankiniai dulkių siurbliai
Samsung Bespoke Jet Plus Pro Extra vertikalus dulkių siurblys VS20B95973B/GE
$755.14
+ Free ShippingAvailability: 8 in stock
| Energijos valdymas | |
|---|---|
| Variklio galia | 580 W |
| Siurbiamoji galia | 210 W |
| Įėjimo įtampa | 25,2 V |
| Bazinės stoties galia | 1400 W |
| Garso lygis | 86 dB |
| Maitinimo šaltinis | Baterija |
| Dulkių kiekis (pagrindas) | 2 L |
| Trukmė | 120 min |
| Baterijos įkrovimo laikas (AC) | 3,5 h |
| Pakuotės turinys | |
| Pakuotės turinys | Mini elektrinis šepetėlis x 1 |
| Pakuotės turinys | Šluotos galas |
| Pakuotės turinys | Dulkių šepetys |
| Pakuotės turinys | Siaurinimo antgalis |
| Pakuotės turinys | Dulkių maišelis x 3 |
| Pakuotės turinys | Įkrovimo ir valymo stotis |
| Pakuotės turinys | Įkraunama baterija x 2 |
| Pakuotės turinys | Elektrinis šepetys |
| Pakuotės turinys | Šluostės šluostymui x 2 |
| Pakuotės turinys | Priedų stovas |
| Pakuotės turinys | Lankstus antgalis |
| Pakuotės turinys | Vienkartinės šluostės x 2 |
| Pakuotės turinys | Hoover |
| Konstrukcija | |
| Produkto spalva | Juoda |
| Produkto spalva | Granato (tamsiai raudona) |
| Užteršta talpa sausa | 0,5 L |
| Variklio tipas | Digital Inverter |
| Ekrano tipas | LCD |
| Dulkių talpos tipas | Dulkių konteineris |
| Įmontuotas ekranas | Taip |
| Teleskopinis vamzdis | Taip |
| Svoris ir matmenys | |
| Svoris | 2,74 kg |
| Pakuotės taros svoris | 16,6 kg |
| Produkto matmenys | 250 x 1000 x 210 mm |
| Įkrovimo stotelės svoris | 6,4 kg |
| Įpakavimo matmenys | 412 x 374 x 931 mm |
| Pagrindo matmenys | 300 x 300 x 850 mm |
| Veikimo charakteristikos | |
| Filtravimo sistema | Taip |
| Oro filtravimo etapai vnt. | 5 |
| Purvą atskiriantis metodas | Cikloninis / filtravimo |
| Valymo paviršiai | Kilimas, Kietas grindinys |
| Valymo tipas | Sausa |
| Ergonomija | |
| Ergonomška rankena | Taip |
| Saugos įpėjimas | |
| Įspėjimai | Do not use in damp conditions or on a wet surface. |
| Pavojaus piktograma (-os) | GHS04: Slėginės dujos |

Reviews
There are no reviews yet.