| Weight | 10700 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 488 × 698 × 284 in |

Biuro monitoriai
EIZO FlexScan EV2785-BK kompiuterio monitorius 68,6 cm (27″) 3840 x 2160 pikseliai 4K Ultra HD LED Juoda
$761.89
+ Free ShippingOut of stock
| Kitos savybės | |
|---|---|
| Sertifikavimas | CE, CB, TÜV/GS, TÜV/Ergonomics (including ISO 9241-307), TCO Certified Generation 8, EPEAT 2018 (US), TÜV/Blue Low Light Content, TÜV/Flicker Free, RCM, cTÜVus, FCC-B, CAN ICES-3 (B), TÜV/S, PSE, VCCI-B, EPA ENERGY STAR, RoHS, WEEE, China RoHS, CCC, EAC |
| Atitikties sertifikatai | Federalinė ryšių komisija (FCC) |
| Nemirgantis | Taip |
| Atitikties sertifikatai | WEEE |
| Atitikties sertifikatai | CCC |
| Atitikties sertifikatai | VCCI |
| Atitikties sertifikatai | RCM |
| Šviesos jutiklis | Taip |
| Integruotas TV tiuneris | Ne |
| Atitikties sertifikatai | PSE |
| Atitikties sertifikatai | cTUVus |
| Atitikties sertifikatai | RoHS |
| Atitikties sertifikatai | CE |
| Atitikties sertifikatai | ICES |
| Atitikties sertifikatai | EAC |
| Atitikties sertifikatai | CB |
| Atitikties sertifikatai | Kinijos RoHS |
| Energijos valdymas | Taip |
| On/off mygtukas | Taip |
| Supplied AC adapter type | LED |
| Ekranas | |
| Matomas dydis, vertikalus | 33,6 cm |
| Reakcijos laikas | 14 ms |
| Matomas dydis, horizontalus | 59,7 cm |
| Ekrano ryškumas (tipinis) | 350 cd/m² |
| Pikselių žingsnis | 0,155 x 0,155 mm |
| Skydo tipas | IPS |
| Kontrasto santykis (tipinis) | 1300:1 |
| Ekrano forma | Plokščias |
| Natūralus kraštinių santykis | 16:9 |
| Palaikomos grafikos rezoliucijos | 3840 x 2160 |
| Palaikomos grafikos rezoliucijos | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Palaikomos grafikos rezoliucijos | 1600 x 1200 (UXGA) |
| Palaikomos grafikos rezoliucijos | 1024 x 768 (XGA) |
| Palaikomos grafikos rezoliucijos | 1280 x 800 (WXGA) |
| Palaikomos grafikos rezoliucijos | 1600 x 900 |
| Palaikomos grafikos rezoliucijos | 1920 x 2160 |
| Palaikomos grafikos rezoliucijos | 640 x 480 (VGA) |
| Ekrano technologija | LED |
| HD tipas | 4K Ultra HD |
| Ekrano įstrižainė | 68,6 cm (27") |
| Palaikomos grafikos rezoliucijos | 1280 x 720 (HD 720) |
| Lietimui jautrus ekranas | Ne |
| Palaikomos grafikos rezoliucijos | 720 x 400 |
| Ekrano rezoliucija | 3840 x 2160 pikseliai |
| Ekrano spalvų skaičius | 16,78 milijonai spalvų |
| 3D | Ne |
| Palaikomos grafikos rezoliucijos | 720 x 576 |
| Palaikomos grafikos rezoliucijos | 800 x 600 (SVGA) |
| Palaikomos grafikos rezoliucijos | 1680 x 1050 (WSXGA+) |
| Palaikomos grafikos rezoliucijos | 1280 x 1024 (SXGA) |
| Matymo kampas, horizontalus | 178° |
| Matymo kampas, vertikalus | 178° |
| Ryšys | |
| Priešsrovinių prievadų skaičius | 1 |
| USB koncentratoriaus versija | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Įmontuotas USB jungčių daugiklis | Taip |
| USB A tipo žemakrypčių prievadų skaičius | 2 |
| Ausinių išvestis | Taip |
| USB aukštakrypčio prievado tipas | C tipo USB |
| Ausinių jungtis | 3,5 mm |
| HDMI portų kiekis | 2 |
| DVI prievadas | Ne |
| AC (įtampa) įėjimas | Taip |
| Ausinių išvestys | 1 |
| HDCP | Taip |
| „DisplayPort“ kiekis | 1 |
| Veikimo charakteristikos | |
| „AMD FreeSync“ | Ne |
| NVIDIA G-SYNC | Ne |
| Logistikos duomenys | |
| Darniosios sistemos (DS) kodas | 85285210 |
| Svoris ir matmenys | |
| Svoris (be stovo) | 4,9 kg |
| Gylis (be stovo) | 50 mm |
| Aukštis (be stovo) | 356,3 mm |
| Plotis (be stovo) | 611,4 mm |
| Gylis (su stovu) | 230 mm |
| Plotis (su stovu) | 611,4 mm |
| Svoris (su stovu) | 8,2 kg |
| Aukštis (su stovu) | 545,2 mm |
| Multimedija | |
| Integruota kamera | Ne |
| Įmontuoti garsiakalbiai | Taip |
| RMS galingumas | 2 W |
| Garsiakalbių skaičius | 2 |
| Ergonomija | |
| On Screen Display (OSD) kalbos | Anglų kalba |
| On Screen Display (OSD) kalbos | Vokiečių kalba |
| On Screen Display (OSD) kalbos | Prancūzų kalba |
| On Screen Display (OSD) kalbos | Japonų |
| Aukščio reguliavimas | Taip |
| OSD kalbų skaičius | 9 |
| On Screen Display (OSD) kalbos | Italų kalba |
| Pasukamas | -172 - 172° |
| On Screen Display (OSD) kalbos | Ispanų kalba |
| On Screen Display (OSD) kalbos | Supaprastinta kinų |
| On Screen Display (OSD) kalbos | Tradicinė kinų |
| On Screen Display (OSD) kalbos | Švedų kalba |
| Sukiojamas | Taip |
| Pasukimo kampas | -45 - 45° |
| Sukimasis | Taip |
| Pokrypio reguliavimas | Taip |
| Kabelio spynos lizdas | Taip |
| Suderinama su VESA sienos tvirtinimo sistema | 100 x 100 mm |
| Virtualusis ekranas (OSD) | Taip |
| VESA tvirtinimo pagrindas | Taip |
| Laido spynos lizdo tipas | Kensington |
| LED indikatoriai | Energija |
| Reguliuojamas aukštis (maks.) | 17,8 cm |
| Energijos valdymas | |
| Energijos efektyvumo skalė | Nuo A iki G |
| AC įėjimo dažnis | 50 - 60 Hz |
| Galios suvartojimas (maks.) | 162 W |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė (SDR) | G |
| Energijos sąnaudos (SDR) per 1000 valandų | 28 kWh |
| Energijos suvartojimas | 27,7 W |
| Energijos suvartojimas (laukimo režimu) | 0,5 W |
| AC įėjimo įtampa | 100 - 240 V |
| Mažafunkcis kompiuteris (Thin Client) | |
| Integruotas mažafunkcis kompiuteris | Ne |
| Tvarumas | |
| Tvarumo reikalavimų laikymasis | Taip |
| Tvarumo sertifikatai | ENERGY STAR |
| Tvarumo sertifikatai | EPEAT Bronze |
| Konstrukcija | |
| Produkto spalva | Juoda |
| Aplinkos sąlygos | |
| Darbo temperatūros diapazonas (TT) | 5 - 35 °C |
| Darbo santykinės drėgmės diapazonas | 20 - 80% |
| Sandėliavimo temperatūros norma (T-T) | -20 - 60 °C |
| Sandėliavimo santykinis drėgmės diapazonas | 10 - 90% |
| Pakuotės turinys | |
| Pridėti kabeliai | AC |
| Instrukcija | Taip |
| Saugos įpėjimas | |
| Įspėjimai | Monitorių reikia pastatyti ant lygaus ir stabilaus paviršiaus, kad jis neapsiverstų ir nebūtų pažeistas. |
| Įspėjimai | Unplug the monitor from the power source before cleaning. |
| Įspėjimai | Negalima išardyti monitoriaus korpuso, kad išvengtumėte elektros smūgio pavojaus. |
Reviews
There are no reviews yet.