| Weight | 39000 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 550 × 860 × 460 in |

laukia-paskirstymo
Vyno aušintuvas Adler AD 8080 24 butelių / 60 litrų
$496.04
+ Free ShippingAvailability: 3 in stock
| Konstrukcija | |
|---|---|
| Reguliuojama temperatūra | Taip |
| Durų skaičius | 1 durys |
| Produkto spalva | Juoda |
| Laido ilgis | 1,53 m |
| Klavišų užrakinimas | Taip |
| Durų vyris | Dešinėje |
| Stiklinių durų panelių skaičius | 2 |
| Medžiaga | Plastikas |
| Medžiaga | Metalas |
| Durų spalva | Permatomas |
| Prietaiso įrengimas | Pastatomi |
| Lentynų skaičius | 5 spintos |
| Lentynų medžiaga | Medis |
| Ergonomija | |
| Interjero šviesa | Taip |
| Įmontuotas ekranas | Taip |
| Atidarytų durų aliarmas | Taip |
| Valdymo tipas | Jutiklinis |
| Energijos valdymas | |
| Įėjimo įtampa | 220 - 240 V |
| Metinis energijos suvartojimas | 135 kWh |
| Dažnis | 50 / 60 Hz |
| Energijos efektyvumo skalė | Nuo A iki G |
| Energijos efektyvumo klasė | G |
| Pakuotės turinys | |
| Pateiktų raktų skaičius | 2 |
| Veikimo charakteristikos | |
| Temperatūra zonų skaičius | 2 |
| Gaminio tipas | Termoelektrinis vyno šaldytuvas |
| Bendra neto talpa | 60 L |
| Butelių talpa | 24 buteliai |
| Garso lygis | 41 dB |
| Skleidžiamo triukšmo klasė | C |
| Temperatūros diapazonas (1 zona) | 5 - 20 °C |
| Svoris ir matmenys | |
| Ilgis | 496 mm |
| Aukštis | 820 mm |
| Plotis | 395 mm |



Reviews
There are no reviews yet.