| Weight | 1660 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 180 × 765 × 260 in |

| Svoris ir matmenys | |
|---|---|
| Minimalus plotis | 73 cm |
| Aukštis iki sėdynės | 10 cm |
| Sėdynės gylis | 23 cm |
| Maksimalus plotis | 81 cm |
| Vidinis plotis | 48 - 57 cm |
| Sėdynės plotis | 36 cm |
| Saugos įpėjimas | |
| Įspėjimai | Avoid slipping on wet bench surfaces - always use caution. |
| Įspėjimai | Make sure the bench is correctly installed before use. |
| Įspėjimai | Do not use on a damaged or unstable bath. |
| Techninė informacija | |
| Reguliuojamas plotis | Taip |
| Atitirpinto vandens išleidimas | Taip |
| Produkto spalva | Balta |
| Produkto spalva | Šviesiai Žalia |
| Medžiaga | Aliuminis |
| Medžiaga | PCV |
| Maksimalus naudotojo svoris | 120 kg |
| Sulankstomos | Ne |
| Reguliuojamas aukštis | Ne |


Reviews
There are no reviews yet.