| Weight | 660 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 283 × 35 × 171 in |

Planšetiniai kompiuteriai
Tablet KidsTAB7 V2 BLOW 4/32GB różowe etui 2MP
$72.48
+ Free ShippingAvailability: 3 in stock
| Baterija | |
|---|---|
| Baterijos įkrovimo laikas | 5,5 h |
| Nepertraukiama vaizdo įrašo peržiūra | 5 h |
| Budėjimo laikas | 750 h |
| Naršymo laikas („Wi-Fi“) | 6 h |
| Baterijos technologija | Ličio polimeras (LiPo) |
| Baterijos talpa | 3000 mAh |
| Garsas | |
| FM radija | Ne |
| Įmontuoti garsiakalbiai | Taip |
| Įmontuotų garsakalbių skaičius | 1 |
| Įmontuotas mikrofonas | Taip |
| Fotoaparatas | |
| Galinės kameros rezoliucija (skaitmeninė) | 2 MP |
| Galinė kamera | Taip |
| Galinės kameros tipas | Viena kamera |
| Priekinė kamera | Taip |
| Priekinės kameros rezoliucija (skaitmeninė) | 2 MP |
| Automatinis fokusavimas | Taip |
| Veikimo charakteristikos | |
| GPS | Ne |
| Giroskopas | Ne |
| „BeiDou“ | Ne |
| GLONASS | Ne |
| Akcelerometras | Ne |
| Assisted GPS (A-GPS) | Ne |
| Ekranas | |
| Ekrano technologija | IPS |
| HD tipas | HD |
| Ekrano spalvų skaičius | 16,78 milijonai spalvų |
| LED galinis apšvietimas | Taip |
| Ekrano ryškumas | 350 cd/m² |
| Aspekto santykis | 16:10 |
| Lietimui jautri technologija | „Multi-touch“ |
| Ekrano rezoliucija | 1280 x 800 pikseliai |
| Ekrano įstrižainė | 17,8 cm (7") |
| Liečiamo ekrano tipas | Talpinis |
| Tinklas | |
| Mobiliojo tinklo ryšys | Ne |
| Wi-Fi standartai | IEEE 802.11b |
| Bluetooth | Taip |
| „Wi-Fi“ standartas | 802.11b/g/n (2,4 GHz) / 802.11a/n/ac (5 GHz) |
| Wi-Fi standartai | IEEE 802.11ac |
| Procesorius | |
| Procesoriaus dažnis | 1,50 GHz |
| Procesoriaus branduoliai | 4 |
| Procesoriaus modelis | A133 |
| Procesoriaus šeima | Allwinner |
| Laikmenos | |
| Suderinamos atminties kortelės | MicroSD (TransFlash) |
| Vidinės saugyklos talpa | 32 GB |
| Laikmena | eMCP |
| Maksimalus atminties kortelės dydis | 128 GB |
| Integruotas kortelių skaitytuvas | Taip |
| Konstrukcija | |
| Produkto spalva | Rožinė |
| Spalva: | Pink |
| RoHS atitiktis | Taip |
| Įtaiso tipas | Viso dydžio planšetė |
| Atmintis | |
| Vidinė atmintis | 4 GB |
| Vidinės atminties tipas | LPDDR3-SDRAM |
| Svoris ir matmenys | |
| Ilgis | 11,8 mm |
| Aukštis | 130 mm |
| Plotis | 197 mm |
| Svoris | 389,91 g |
| Ryšys | |
| USB 3.0 tipo C prievadų kiekis | 1 |
| Programinė įranga | |
| Numatyta operacinė sistema | Android 14 |
| Platforma | Android |
| Saugos įpėjimas | |
| Įspėjimai | Do not expose to high temperatures. |
| Įspėjimai | Avoid contact with liquid. |
| Įspėjimai | Dispose of according to local electronic waste regulations. |

Reviews
There are no reviews yet.