| Weight | 879 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 303 × 21 × 202 in |

Planšetiniai kompiuteriai
Samsung S10+ 512 GB 31,5 cm (12.4″) 12 GB Android 14 Pilka
$887.43
+ Free ShippingAvailability: 6 in stock
| Saugos įpėjimas | |
|---|---|
| Įspėjimai | Dispose of according to local electronic waste regulations. |
| Įspėjimai | Avoid contact with liquid. |
| Įspėjimai | Do not expose to high temperatures. |
| Ekranas | |
| Rodymo technologijos prekinis pavadinimas | Dynamic AMOLED 2X |
| Ekrano rezoliucija | 2800 x 1752 pikseliai |
| Ekrano įstrižainė | 31,5 cm (12.4") |
| Svoris ir matmenys | |
| Ilgis | 5,6 mm |
| Aukštis | 185,4 mm |
| Plotis | 285,4 mm |
| Konstrukcija | |
| Produkto spalva | Pilka |
| Forma | Plokštelė |
| Korpuso medžiaga | Aliuminis |
| Tarptautinės apsaugos (IP) kodas | IP68 |
| Įtaiso tipas | Mobilusis planšetinis kompiuteris |
| Fotoaparatas | |
| Priekinės kameros rezoliucija (skaitmeninė) | 12 MP |
| Galinės kameros tipas | Dvigubas fotoaparatas |
| Antros galinės kameros rezoliucija (skaitmeninė) | 8 MP |
| Priekinė kamera | Taip |
| Galinės kameros rezoliucija (skaitmeninė) | 13 MP |
| Kitos savybės | |
| „Wi-Fi“ | Taip |
| Baterija | |
| Energijos efektyvumo klasė | G |
| Baterijos talpa | 10090 mAh |
| Laikmenos | |
| Maksimalus atminties kortelės dydis | 1,5 TB |
| Suderinamos atminties kortelės | MicroSD (TransFlash) |
| Vidinės saugyklos talpa | 512 GB |
| Atmintis | |
| Vidinė atmintis | 12 GB |
| Procesorius | |
| Procesoriaus branduoliai | 8 |
| Procesoriaus padidintas dažnis | 3,4 GHz |
| Programinė įranga | |
| Numatyta operacinė sistema | Android 14 |
| Platforma | Android |

Reviews
There are no reviews yet.