| Weight | 110 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 175 × 110 × 15 in |

Operatyvioji atmintis
Silicon Power XPOWER Zenith atminties modulis 32 GB 2 x 16 GB DDR4
$260.89
+ Free ShippingAvailability: 4 in stock
| Savybės | |
|---|---|
| Sertifikavimas | CE, FCC, Green dot, WEEE, RoHS |
| Atminties išdėstymas (moduliai x dydis) | 2 x 16 GB |
| Atminties laikrodžio greitis | 3600 MHz |
| Vidinė atmintis | 32 GB |
| Atminties formos koeficientas | 288-pin DIMM |
| Vidinės atminties tipas | DDR4 |
| ECC | Ne |
| Aušinimo tipas | Aušintuvas |
| CAS latencija | 18 |
| Buferinės atminties tipas | Unregistered (unbuffered) |
| Taikoma | Kompiuteris / serveris |
| Atminties įtampa | 1.35 V |
| „Intel®Extreme Memory Profile“ (XMP) | Taip |
| Svoris ir matmenys | |
| Aukštis | 38,5 mm |
| Ilgis | 133,4 mm |
| Plotis | 8 mm |
| Saugos įpėjimas | |
| Įspėjimai | Do not open the memory module housing. |
| Įspėjimai | Saugoti nuo ekstremalių temperatūrų. |
| Įspėjimai | Dispose of in accordance with local regulations for electronic waste. |
Reviews
There are no reviews yet.