| Weight | 2380 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 288 × 200 × 205 in |

Apsaugos kameros
Reolink TrackMix Series W760 Bokštelis IP apsaugos kamera Lauke 3840 x 2160 pikseliai Siena
$190.73
+ Free ShippingAvailability: 2 in stock
| Sistemos reikalavimai | |
|---|---|
| Palaikomos MAC operacinės sistemos | Taip |
| Palaikomos „Windows“ operacinės sistemos | Taip |
| Palaikomos mobiliosios operacinės sistemos | Android |
| Palaikomos mobiliosios operacinės sistemos | iOS |
| Vaizdo jutiklis | |
| Jutiklio tipas | CMOS |
| Optinio sensoriaus dydis | 25,4 / 3 mm (1 / 3") |
| Konstrukcija | |
| Produkto spalva | Balta |
| Tarptautinės apsaugos (IP) kodas | IP65 |
| Montavimo tipas | Siena |
| Forma | Bokštelis |
| Ryšys | |
| Ethernet LAN (RJ-45) portų kiekis | 1 |
| DC įėjimo lizdas | Taip |
| Video | |
| Palaikomi vaizdo formatai | H.264 |
| Video suspaudimo formatai | H.264 |
| Maksimali rezoliucija | 3840 x 2160 pikseliai |
| Iš viso megapikselių | 8 MP |
| Kadrų sparta | 25 fps |
| Palaikomi vaizdo formatai | H.265 |
| Video suspaudimo formatai | H.265 |
| Palaikomos grafikos rezoliucijos | 3840 x 2160 |
| Vaizdo transliavimas | Taip |
| Vaizdo įrašymas | Taip |
| Bitų sparta | 128Kbps - 8192Kbps |
| Palaikomi vaizdo režimai | 2160p |
| Aplinkos sąlygos | |
| Darbo santykinės drėgmės diapazonas | 10 - 90% |
| Darbo temperatūros diapazonas (TT) | -10 - 55 °C |
| Tinklas | |
| Vartotojų skaičius | 20 vartotojas(ai) |
| Tinklo standartai | IEEE 802.11g |
| Tinklo standartai | IEEE 802.11n |
| Tinklo standartai | IEEE 802.11b |
| Palaikomi tinklo protokolai | HTTP, HTTPS, SSL, TCP/IP, UDP, UPNP, RTSP,RTMP, SMTP, ONVIF, NTP, DHCP, DNS, DDNS, P2P |
| „Wi-Fi“ | Taip |
| Ethernet LAN jungtis | Taip |
| Eterneto sąsajos tipas | Greitas eternetas |
| Tinklo standartai | IEEE 802.11a |
| Wi-Fi standartai | 802.11a |
| Wi-Fi standartai | 802.11b |
| Wi-Fi standartai | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Wi-Fi standartai | 802.11g |
| Gyvas matymas | Taip |
| Bluetooth | Ne |
| Naudotojų prieigos lygis | Administratorius, Naudotojas |
| Naktinis matymas | |
| Naktinio matymo atstumas | 30 m |
| LED tipas | Infraraudonieji / balti |
| Naktinis matymas | Taip |
| Infraraudonųjų spindulių bangos ilgis | 850 nm |
| Apšvietimo LED diodų skaičius | 2 |
| Valdymo funkcijos | |
| Atstatymo mygtukas | Taip |
| Lęšių sistema | |
| Lęšių skaičius | 1 |
| Maksimalus apertūros skaičius | 1,6 |
| Priartinimo galimybė | Taip |
| Fiksuotas židinio nuotolis | 2,8 mm |
| Pakuotės turinys | |
| Montavimo rinkinys | Taip |
| Fotoaparatų skaičius | 1 |
| Pridėti sraigtai | Taip |
| Instrukcija | Taip |
| Fotoaparatas | |
| Tilt greitis | 1,5 °/sec |
| Objektyvo vaizdo kampas, horizontalus | 38 - 104° |
| Panoramavimo greitis | 90 °/sec |
| Posvyrio kampo intervalas | 0 - 90° |
| Kameros pakėlimo valdymas | Taip |
| Objektyvo vaizdo kampas, vertikalus | 21 - 60° |
| Kameros panoramavimo valdymas | Taip |
| Viso diapozonas | 0 - 355° |
| Veikimo charakteristikos | |
| Tipas | IP apsaugos kamera |
| Dienos / nakties režimas | Taip |
| Automatinis sekimas | Taip |
| Infraraudonųjų spindulių (IR) atjungimo filtras | Taip |
| Virtualus asistentas | Google Assistant |
| Talpinimas palaikomas | Lauke |
| Antenos tipas | Išorinis |
| Ryšio technologija | Bevielis |
| Antenų kiekis | 2 |
| Saugumas | |
| Apsaugos algoritmų palaikymas | WPA2-PSK |
| Apsaugos algoritmų palaikymas | WPA-PSK |
| Vaizdo judesio detekcija | Taip |
| Stebimų žmonių ir transporto priemonių klasifikacija | Taip |
| Garsas | |
| Audio sistema | 2 krypčių |
| Įmontuotas mikrofonas | Taip |
| Įmontuoti garsiakalbiai | Taip |
| Laikmenos | |
| Suderinamos atminties kortelės | MicroSD (TransFlash) |
| Maksimalus atminties kortelės dydis | 256 GB |
| Integruotas kietasis diskas | Ne |
| Integruotas kortelių skaitytuvas | Taip |
| Energijos valdymas | |
| DC išeigos srovė | 1 A |
| Maitinimo šaltinio tipas | DC |
| DC išeigos įtampa | 12 |
| Svoris ir matmenys | |
| Svoris | 1,21 kg |
| Plotis | 147 mm |
| Ilgis | 228 mm |
| Aukštis | 129 mm |
Reviews
There are no reviews yet.