| Weight | 3198 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 360 × 245 × 187 in |

| Veikimo charakteristikos | |
|---|---|
| Tipas | IP apsaugos kamera |
| Dienos / nakties režimas | Taip |
| Talpinimas palaikomas | Vidaus ir lauko |
| Virtualus asistentas | Google Assistant |
| Ryšio technologija | Bevielis |
| Video | |
| Kadrų sparta | 25 fps |
| Video suspaudimo formatai | H.264 |
| Video suspaudimo formatai | H.265 |
| Maksimali rezoliucija | 3840 x 2160 pikseliai |
| Iš viso megapikselių | 8 MP |
| Aplinkos sąlygos | |
| Darbo santykinės drėgmės diapazonas | 10 - 90% |
| Darbo temperatūros diapazonas (TT) | -10 - 55 °C |
| Konstrukcija | |
| Produkto spalva | Balta |
| Montavimo tipas | Siena |
| Tarptautinės apsaugos (IP) kodas | IP66 |
| Forma | Šovinys |
| Vaizdo jutiklis | |
| Jutiklių skaičius | 1 |
| Optinio sensoriaus dydis | 25,4 / 2,8 mm (1 / 2.8") |
| Jutiklio tipas | CMOS |
| Naktinis matymas | |
| Naktinio matymo atstumas | 60 m |
| Naktinis matymas | Taip |
| Tinklas | |
| Tinklo standartai | IEEE 802.3 af/at |
| Ethernet LAN jungtis | Ne |
| Laikmenos | |
| Suderinamos atminties kortelės | MicroSD (TransFlash) |
| Maksimalus atminties kortelės dydis | 256 GB |
| Integruotas kortelių skaitytuvas | Taip |
| Integruotas kietasis diskas | Ne |
| Lęšių sistema | |
| Lęšių skaičius | 1 |
| Saugumas | |
| Judesių jutiklis | Taip |
| Pažangios vaizdo stebėjimo (IVS) sistemos savybės | Naminių gyvūnų aptikimas |
| Pažangios vaizdo stebėjimo (IVS) sistemos savybės | Transporto priemonių aptikimas |
| Pažangios vaizdo stebėjimo (IVS) sistemos savybės | Žmonių aptikimas |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 373 mm |
| Svoris | 2,34 kg |
| Aukštis | 140 mm |
| Ilgis | 177 mm |
| Sistemos reikalavimai | |
| Palaikomos mobiliosios operacinės sistemos | Android |
| Palaikomos mobiliosios operacinės sistemos | iOS |
| Palaikomos „Windows“ operacinės sistemos | Taip |
| Palaikomos MAC operacinės sistemos | Taip |
| Energijos valdymas | |
| Maitinimo šaltinio tipas | Tinklo kūrimas |
| Garsas | |
| Įmontuotas mikrofonas | Taip |
Reviews
There are no reviews yet.