| Weight | 1030 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 232 × 167 × 115 in |

Apsaugos kameros
Reolink W320-B Kulka (forma) IP apsaugos kamera Lauke 2560 x 1920 pikseliai Siena
$58.63
+ Free ShippingAvailability: 5 in stock
| Energijos valdymas | |
|---|---|
| Maitinimo šaltinio tipas | DC |
| DC išeigos srovė | 1 A |
| DC išeigos įtampa | 12 |
| Galios suvartojimas (maks.) | 12 W |
| Veikimo charakteristikos | |
| Tipas | IP apsaugos kamera |
| Antenos tipas | Išorinis |
| Talpinimas palaikomas | Lauke |
| Antenų kiekis | 2 |
| Ryšio technologija | Vielinis ir Bevielis |
| Virtualus asistentas | Google Assistant |
| Infraraudonųjų spindulių (IR) atjungimo filtras | Taip |
| Dienos / nakties režimas | Taip |
| Video | |
| Palaikomi vaizdo formatai | H.264 |
| Kadrų sparta | 20 fps |
| Triukšmo mažinimas | Taip |
| Maksimali rezoliucija | 2560 x 1920 pikseliai |
| Palaikomos grafikos rezoliucijos | 2560 x 1920 |
| Iš viso megapikselių | 5 MP |
| Vaizdo įrašymas | Taip |
| Video suspaudimo formatai | H.264 |
| Bitų sparta | 64 Kbps - 8192 Kbps |
| Svoris ir matmenys | |
| Svoris | 415 g |
| Skersmuo | 6,7 cm |
| Aukštis | 186 mm |
| Konstrukcija | |
| Forma | Kulka (forma) |
| Produkto spalva | Balta |
| Montavimo tipas | Siena |
| Neperpučiamas | Taip |
| Tarptautinės apsaugos (IP) kodas | IP67 |
| Sistemos reikalavimai | |
| Palaikomos MAC operacinės sistemos | Taip |
| Palaikomos „Windows“ operacinės sistemos | Taip |
| Palaikomos mobiliosios operacinės sistemos | Android |
| Palaikomos mobiliosios operacinės sistemos | iOS |
| Tinklas | |
| Wi-Fi standartai | 802.11g |
| Palaikomi tinklo protokolai | HTTPS, SSL, TCP/IP, UDP, HTTP, IPv4, UPnP, RTSP, RTMP, ONVIF, SMTP, NTP, DHCP, DNS, DDNS, FTP, P2P |
| „Wi-Fi“ | Taip |
| Wi-Fi standartai | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Wi-Fi standartai | 802.11a |
| Ethernet LAN jungtis | Taip |
| Wi-Fi standartai | 802.11b |
| Eterneto sąsajos tipas | Greitas eternetas |
| Naudotojų prieigos lygis | Administratorius, Naudotojas |
| Bluetooth | Ne |
| Vartotojų skaičius | 20 vartotojas(ai) |
| Tinklo standartai | IEEE 802.11a |
| Tinklo standartai | IEEE 802.11n |
| Tinklo standartai | IEEE 802.11b |
| Tinklo standartai | IEEE 802.11g |
| Vaizdo jutiklis | |
| Jutiklių skaičius | 1 |
| Optinio sensoriaus dydis | 25,4 / 2,7 mm (1 / 2.7") |
| Jutiklio tipas | CMOS |
| Naktinis matymas | |
| Apšvietimo LED diodų skaičius | 18 |
| LED tipas | IR |
| Naktinis matymas | Taip |
| Naktinio matymo atstumas | 30 m |
| Infraraudonųjų spindulių bangos ilgis | 850 nm |
| Lęšių sistema | |
| Fiksuotas židinio nuotolis | 4 mm |
| Maksimalus apertūros skaičius | 2 |
| Lęšių skaičius | 1 |
| Laikmenos | |
| Integruotas kortelių skaitytuvas | Taip |
| Integruotas kietasis diskas | Ne |
| Suderinamos atminties kortelės | MicroSD (TransFlash) |
| Maksimalus atminties kortelės dydis | 256 GB |
| Saugumas | |
| Pažangios vaizdo stebėjimo (IVS) sistemos savybės | Naminių gyvūnų aptikimas |
| Pažangios vaizdo stebėjimo (IVS) sistemos savybės | Transporto priemonių aptikimas |
| Pažangios vaizdo stebėjimo (IVS) sistemos savybės | Žmonių aptikimas |
| Apsaugos algoritmų palaikymas | WPA-PSK |
| Apsaugos algoritmų palaikymas | WPA2-PSK |
| Ryšys | |
| Ethernet LAN (RJ-45) portų kiekis | 1 |
| DC įėjimo lizdas | Taip |
| Garsas | |
| Audio sistema | 2 krypčių |
| Įmontuoti garsiakalbiai | Taip |
| Spartos bitais intervalas | 64 - 8192 Kbit/ai |
| Įmontuotas mikrofonas | Taip |
| Pakuotės turinys | |
| Instrukcija | Taip |
| Pridėti sraigtai | Taip |
| Montavimo rinkinys | Taip |
| Fotoaparatų skaičius | 1 |
| Aplinkos sąlygos | |
| Darbo temperatūros diapazonas (TT) | -10 - 55 °C |
| Darbo santykinės drėgmės diapazonas | 10 - 90% |
| Fotoaparatas | |
| Objektyvo vaizdo kampas, horizontalus | 80° |
| Objektyvo vaizdo kampas, vertikalus | 48° |
| Valdymo funkcijos | |
| Atstatymo mygtukas | Taip |
Reviews
There are no reviews yet.