| Weight | 1105 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 166 × 203 × 175 in |

Apsaugos kameros
Reolink P437 Skliautas IP apsaugos kamera Vidaus ir lauko 3840 x 2160 pikseliai Lubos
$125.41
+ Free ShippingAvailability: 3 in stock
| Tinklas | |
|---|---|
| Tinklo standartai | IEEE 802.3af |
| Bluetooth | Ne |
| „Wi-Fi“ | Ne |
| Naudotojų prieigos lygis | Administratorius, Naudotojas |
| Ethernet LAN jungtis | Taip |
| Palaikomi tinklo protokolai | HTTPS, SSL, TCP/IP, UDP, IPv4, UPnP, RTSP, RTMP, ONVIF, SMTP, NTP, DHCP, DNS, DDNS, FTP, P2P |
| Vartotojų skaičius | 20 vartotojas(ai) |
| Eterneto sąsajos tipas | Greitas eternetas |
| Aplinkos sąlygos | |
| Darbo temperatūros diapazonas (TT) | -10 - 55 °C |
| Darbo santykinės drėgmės diapazonas | 10 - 90% |
| Video | |
| Palaikomi vaizdo formatai | H.265 |
| Palaikomos grafikos rezoliucijos | 3840 x 2160 |
| Vaizdo transliavimas | Taip |
| Kadrų sparta | 25 fps |
| Bitų sparta | 64 Kbps - 8192 Kbps |
| Video suspaudimo formatai | H.265 |
| Palaikomi vaizdo režimai | 2160p |
| Maksimali rezoliucija | 3840 x 2160 pikseliai |
| Vaizdo įrašymas | Taip |
| Iš viso megapikselių | 8 MP |
| Konstrukcija | |
| Produkto spalva | Balta |
| Montavimo tipas | Lubos |
| Forma | Skliautas |
| Tarptautinės apsaugos (IP) kodas | IP67 |
| Laikmenos | |
| Suderinamos atminties kortelės | MicroSD (TransFlash) |
| Maksimalus atminties kortelės dydis | 256 GB |
| Integruotas kietasis diskas | Ne |
| Integruotas kortelių skaitytuvas | Taip |
| Veikimo charakteristikos | |
| Įmontuota lemputė | Taip |
| Tipas | IP apsaugos kamera |
| Spalvos temperatūra | 6500 K |
| Virtualus asistentas | Google Assistant |
| Talpinimas palaikomas | Vidaus ir lauko |
| Infraraudonųjų spindulių (IR) atjungimo filtras | Taip |
| Ryšio technologija | Vielinis |
| Energijos valdymas | |
| Galios suvartojimas (maks.) | 12 W |
| Maitinimo šaltinio tipas | DC, PoE |
| DC išeigos srovė | 1 A |
| DC išeigos įtampa | 12, 48 |
| Svoris ir matmenys | |
| Skersmuo | 13,3 cm |
| Svoris | 751 g |
| Aukštis | 98,3 mm |
| Sistemos reikalavimai | |
| Palaikomos „Windows“ operacinės sistemos | Taip |
| Palaikomos MAC operacinės sistemos | Taip |
| Palaikomos mobiliosios operacinės sistemos | iOS |
| Palaikomos mobiliosios operacinės sistemos | Android |
| Ryšys | |
| Ethernet LAN (RJ-45) portų kiekis | 1 |
| Fotoaparatas | |
| Objektyvo vaizdo kampas, vertikalus | 17 - 55° |
| Objektyvo vaizdo kampas, įstrižainė | 39 - 123° |
| Objektyvo vaizdo kampas, horizontalus | 31 - 100° |
| Garsas | |
| Įmontuotas mikrofonas | Taip |
| Įmontuoti garsiakalbiai | Taip |
| Audio sistema | 2 krypčių |
| Lęšių sistema | |
| Židinio nuotolis | 2.7 - 13.5 mm |
| Lęšių skaičius | 1 |
| Optinis sumažinimas | 5x |
| Maksimalus apertūros skaičius | 1,6 |
| Priartinimo galimybė | Taip |
| Saugumas | |
| Vaizdo judesio detekcija | Taip |
| Naktinis matymas | |
| Naktinio matymo atstumas | 30 m |
| LED tipas | IR |
| Apšvietimo LED diodų skaičius | 4 |
| Infraraudonųjų spindulių bangos ilgis | 850 nm |
| Naktinis matymas | Taip |
| Vaizdo jutiklis | |
| Jutiklio tipas | CMOS |
| Jutiklių skaičius | 1 |
| Optinio sensoriaus dydis | 25,4 / 2,8 mm (1 / 2.8") |
| Pakuotės turinys | |
| Montavimo rinkinys | Taip |
| Fotoaparatų skaičius | 1 |
| Pridėti sraigtai | Taip |
| Saugos įpėjimas | |
| Įspėjimai | The product contains electronic components; do not dispose of with the normal household waste. |
| Įspėjimai | Ensure that the product is properly installed and protected against falling. |
| Įspėjimai | Avoid direct contact with water to prevent electrical damage. |

Reviews
There are no reviews yet.