| Weight | 670 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 223 × 157 × 100 in |

| Saugos įpėjimas | |
|---|---|
| Įspėjimai | The product contains electronic components; do not dispose of with the normal household waste. |
| Įspėjimai | Ensure that the product is properly installed and protected against falling. |
| Įspėjimai | Avoid direct contact with water to prevent electrical damage. |
| Tvarumas | |
| Atitikties sertifikatai | CE |
| Tvarumo reikalavimų laikymasis | Taip |
| Veikimo charakteristikos | |
| Talpinimas palaikomas | Vidaus ir lauko |
| Vartotojų skaičius | 20 vartotojas(ai) |
| Įmontuota lemputė | Taip |
| Ryšio technologija | Bevielis |
| Maksimalus veikimo nuotolis | 100 m |
| Tipas | IP apsaugos kamera |
| Naktinis matymas | |
| Naktinis matymas | Taip |
| Naktinio matymo atstumas | 10 m |
| LED tipas | IR |
| Fotoaparatas | |
| Objektyvo vaizdo kampas, įstrižainė | 129° |
| Objektyvo vaizdo kampas, vertikalus | 56° |
| Objektyvo vaizdo kampas, horizontalus | 106° |
| Energijos valdymas | |
| DC išeigos įtampa | 5 |
| DC išeigos srovė | 1 A |
| Maitinimo šaltinio tipas | DC |
| Energijos suvartojimas | 5 W |
| Saugumas | |
| Įspėjamojo pranešimo tipas | Tekstinis įspėjamasis pranešimas |
| Vaizdo judesio detekcija | Taip |
| Įmontuota sirena | Taip |
| Pažangios vaizdo stebėjimo (IVS) sistemos savybės | Žmonių aptikimas |
| Pažangios vaizdo stebėjimo (IVS) sistemos savybės | Nenormalaus garso aptikimas |
| Lęšių sistema | |
| Lęšio skersmuo | 2,8 mm |
| Lęšių skaičius | 1 |
| Skaitmeninis priartinimas | Ne |
| Tinklas | |
| Palaikomi tinklo protokolai | ONVIF |
| Wi-Fi standartai | 802.11a |
| Wi-Fi standartai | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Wi-Fi standartai | 802.11b |
| „Wi-Fi“ | Taip |
| Ethernet LAN jungtis | Ne |
| Bluetooth | Ne |
| Wi-Fi standartai | 802.11g |
| Video | |
| Maksimali rezoliucija | 3840 x 2160 pikseliai |
| Kadrų sparta | 15 fps |
| Iš viso megapikselių | 8 MP |
| Pakuotės turinys | |
| Tvirtinimo šablonas | Taip |
| Pridėti sraigtai | Taip |
| Fotoaparatų skaičius | 1 |
| Kintamosios srovės adapteris | Taip |
| Pridėti kabeliai | AC |
| Instrukcija | Taip |
| Sistemos reikalavimai | |
| Palaikomos mobiliosios operacinės sistemos | iOS |
| Palaikomos mobiliosios operacinės sistemos | Android |
| Laikmenos | |
| Suderinamos atminties kortelės | MicroSD (TransFlash) |
| Integruotas kietasis diskas | Ne |
| Maksimalus atminties kortelės dydis | 512 GB |
| Integruotas kortelių skaitytuvas | Taip |
| Svoris ir matmenys | |
| Svoris | 168 g |
| Plotis | 91 mm |
| Aukštis | 99 mm |
| Ilgis | 60 mm |
| Konstrukcija | |
| Tarptautinės apsaugos (IP) kodas | IP65 |
| Montavimo tipas | Stalas / siena |
| Produkto spalva | Balta |
| LED indikatoriai | Taip |
| Forma | Šovinys |
| Garsas | |
| Įmontuoti garsiakalbiai | Taip |
| Įmontuotas mikrofonas | Taip |
| Audio sistema | 2 krypčių |
| Aplinkos sąlygos | |
| Darbo santykinės drėgmės diapazonas | 20% ~ 85% be kondensato |
| Darbo temperatūros diapazonas (TT) | -10 - 55 °C |
| Vaizdo jutiklis | |
| Jutiklio tipas | CMOS |
| Valdymo funkcijos | |
| Atstatymo mygtukas | Taip |
Reviews
There are no reviews yet.