| Weight | 980 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 395 × 162 × 95 in |

Plaukų garbanojimo žnyplės
Plaukų džiovintuvas ir suktukas Babyliss AS952E, auksinis
$37.95
+ Free ShippingAvailability: 98 in stock
| Veikimo charakteristikos | |
|---|---|
| Tipas | Karšto oro šepetys |
| Jonų kondicionavimas | Taip |
| Cool shot funkcija | Taip |
| Plaukų džiovinimas | Taip |
| Technologija | Šiltas |
| Greičių skaičius | 2 |
| Reguliuojamas termostatas | Taip |
| Karščio nustatymai | 2 |
| Energijos valdymas | |
| Maitinimo šaltinis | AC |
| Energija | 650 W |
| Ergonomija | |
| Laido ilgis | 2,5 m |
| Įmontuotas ekranas | Ne |
| Belaidis | Ne |
| On/off mygtukas | Taip |
| Pakuotės turinys | |
| Priedų skaičius | 2 |
| Apsauginiai dangteliai | Taip |
| Svoris ir matmenys | |
| Šepečio skersmuo (maks.) | 5 cm |
| Šepečio skersmuo (min.) | 4 cm |
| Konstrukcija | |
| Produkto spalva | Auksas |
| Keraminė danga | Taip |

Reviews
There are no reviews yet.