| Weight | 15 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 265 × 80 × 15 in |

| Savybės | |
|---|---|
| Vienkryptis vožtuvas, apsaugantis nuo grįžtamojo srauto | Taip |
| Pakuotės ilgis | 18 cm |
| 2 ilgis | 25 cm |
| Produkto spalva | Geltona |
| Produkto spalva | Balta |
| Gaminio tipas | Šiaudeliai senjorams su vožtuvu |
| Kiekis pakuotėje | 2 vnt |
| Saugos įpėjimas | |
| Įspėjimai | Regularly wash and maintain the product in a hygienic condition. |
| Įspėjimai | Do not use if the product is damaged. |
| Įspėjimai | Keep out of the reach of children. |



Reviews
There are no reviews yet.