| Weight | 200 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 111 × 188 × 39 in |

laukia-paskirstymo
VITAKRAFT KRACKER miško vaisiai, riešutai ir daržovės – skanėstai triušiams – 3 vnt.
$2.19
+ Free ShippingAvailability: 19 in stock
| Savybės | |
|---|---|
| Gyvūno augintinio amžius | Suaugusiųjų |
| Kategorija | Graužikams |
| Kategorija | Triušiams |
| Svorio intervalas | 0 g - 200 g |
| Papildomos funkcijos | Dantų |
| Pagrindinis skonis | Daržovės |
| Veislės dydis | Tinka visoms veislėms |
| Be cukraus | Duomenų nėra |
| Produkto kategorija | Maisto produktai |
| Be sojos | Taip |
| Dozavimo forma | Tvirtas |
| Nėra dirbtinių spalvų | Duomenų nėra |
| Be glitimo | Ne |
| Kiekis pakuotėje | 1 vnt |
| Pakuotės tipas | Kartonas |
| Svoris | 170 g |
| Be konservantų | Duomenų nėra |
| Produkto kategorija | Flakonai ir skanėstai |
| Gyvūnų specialūs poreikiai | Dantims |
| Saugos įpėjimas | |
| Įspėjimai | Use as recommended on the package. |
| Įspėjimai | Store in a cool, dry place. |
| Įspėjimai | Keep out of the reach of children. |
| Maistingumo duomenys | |
| Riebalų kiekis | 3,5% |

Reviews
There are no reviews yet.