| Weight | 750 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 125 × 400 × 95 in |

laukia-paskirstymo
Activejet LED stalinis šviestuvas AJE-FUTURE White
$18.26
+ Free ShippingOut of stock
| Konstrukcija | |
|---|---|
| Sertifikavimas | ISO 9001, ISO 14001 |
| Produkto spalva | Balta |
| Medžiaga | Plastikas |
| Belaidis įkrovimas | Ne |
| Įmontuotas ekranas | Ne |
| Apšvietimo stilius | Modernus |
| Tinkama vieta | Universalus |
| Energijos valdymas | |
| Baterijos talpa | 1200 mAh |
| AC įėjimo įtampa | 5 V |
| Baterijos tipas | Integruota baterija |
| Energijos efektyvumo skalė | Nuo A iki G |
| Perkraunama baterija | Taip |
| Energijos sąnaudos per 1000 valandų | 7 kWh |
| Maitinimo šaltinio tipas | DC |
| Lempos | |
| Lempos galingumas | 7 W |
| Lempos tipas | LED |
| Šviesos spalva | Šiltai balta |
| Spalvų perteikimo indeksas (CRI) | 80 |
| Lempos dangtelio tipas | Nekeičiama (-os) lemputė (-os) |
| Lemputės naudojimo trukmė | 30000 h |
| Lempučių skaičius | 34 lemputė(-ės) |
| Šviesos spalva | Neutraliai balta |
| Šviesos srautas | 350 lm |
| Spalvinė temperatūra (maksimali) | 5500 K |
| Spalvinė temperatūra (min.) | 2800 K |
| Pakuotės turinys | |
| Pridėti kabeliai | USB |
| Pridedami priedai | USB cable |
| Instrukcija | Taip |
| Ergonomija | |
| Šviesos srauto reguliavimas | Taip |
| Valdymo tipas | Jutiklinis |
| On/off mygtukas | Taip |
| Lankstus stovas | Ne |
| Lietimo įtampos reguliatorius | Taip |
| Reguliuojamos lemputės | Taip |
| Pakreipiama galvutė (aukštyn - žemyn) | Taip |
| Pakeliamas | Taip |
| Įjungimo / išjungimo jungiklio vieta | Prekė |
| Apšvietimo reguliatoriaus vieta | Prekė |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 118 mm |
| Aukštis | 365 mm |
| Ilgis | 89 mm |
| Veikimo charakteristikos | |
| Tinka lemputės tipui | Orientacija |
| Spalvos pakeitimas | Taip |
| Tinka lemputės tipui | Atmosferinis |
| Ryšys | |
| USB prievadas | Taip |
| Techninė informacija | |
| Tvarumo sertifikatai | CE |
| Tvarumo sertifikatai | RoHS |
| Saugos įpėjimas | |
| Įspėjimai | Store away from sources of intense heat. |
| Įspėjimai | Avoid contact with water to prevent electrical damage. |
| Įspėjimai | Do not open the lamp housing to avoid electric shock. |



Reviews
There are no reviews yet.