| Weight | 47000 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 1520 × 840 × 180 in |

laukia-paskirstymo
ACTIVEJET rašomasis stalas su elektriniu aukščio reguliavimu 140×70 ET119W-C juodas
$248.11
+ Free ShippingAvailability: 58 in stock
| Savybės | |
|---|---|
| Ergonomiškas dizainas | Taip |
| Valdymo tipas | Mygtukai |
| Kojelių skaičius | 2 kojos |
| Geresnis kabelio valdymas | Ne |
| Produkto spalva | Juoda |
| Rėmo medžiaga | Plienas |
| Ne-slystančios kojos | Taip |
| Lengva valyti | Taip |
| Motorų skaičius | 1 |
| Maksimalus svoris (tūris) | 45 kg |
| Eigos aukštis | 50 cm |
| Įkrovimo jungties tipas | USB Type-A x1, USB Type-C x1 |
| Reguliuojamas aukštis | Taip |
| Garso lygis | <50 dB |
| Aukščio reguliavimas | Taip |
| Atraminių kojų tipas | C formos kojos |
| Stalviršio forma | Stačiakampio |
| Lengva naudoti | Taip |
| Aukščio reguliavimo tipas | Elektrinis |
| Papildoma informacija | Baldai patys montuojami |
| Papildoma informacija | Susidūrimo išvengimo sistema |
| Produkto tipas | Rašomasis stalas su elektriniu aukščio reguliavimu |
| Papildoma informacija | Atmintyje galima užprogramuoti 4 aukščio nustatymus |
| Aukščio reguliavimo intervalas | 725 - 1225 mm |
| Didžiausias greitis | 25 mm/sec |
| Stalo viršutinio paviršiaus medžiaga | Baldų lenta |
| Logistikos duomenys | |
| Pakuočių skaičius | 1 |
| Svoris ir matmenys | |
| Aukštis | 725 mm |
| Ilgis | 704 mm |
| Plotis | 1404 mm |
| Stalviršio storis | 1,2 cm |
| Techninė informacija | |
| Tvarumo sertifikatai | RoHS |
| Tvarumo sertifikatai | CE |
| Pakuotės duomenys | |
| Montavimo instrukcija | Taip |
| Kiekis (vidinė dėžė) | 1 vnt |
| Saugos įpėjimas | |
| Įspėjimai | Avoid overloading the desk to prevent damage. |
| Įspėjimai | Ensure the desk is stable and properly assembled before use. |
| Įspėjimai | Regularly check the condition of the height adjustment mechanism (if applicable). |



Reviews
There are no reviews yet.