| Weight | 20 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 170 × 55 × 10 in |

Operatyvioji atmintis
ADATA AD4S320016G22-SGN atminties modulis 16 GB 1 x 16 GB DDR4 3200 MHz
$112.29
+ Free ShippingAvailability: 84 in stock
| Savybės | |
|---|---|
| Atminties įtampa | 1.2 V |
| Taikoma | Knyginis kompiuteris |
| Vidinė atmintis | 16 GB |
| Modulio konfigūracija | 512M x 8 |
| Atminties išdėstymas (moduliai x dydis) | 1 x 16 GB |
| Atminties formos koeficientas | 260-pin SO-DIMM |
| Vidinės atminties tipas | DDR4 |
| Atminties laikrodžio greitis | 3200 MHz |
| Aplinkos sąlygos | |
| Darbo temperatūros diapazonas (TT) | 0 - 85 °C |
| Logistikos duomenys | |
| Darniosios sistemos (DS) kodas | 84733020 |
Reviews
There are no reviews yet.