| Weight | 152 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 100 × 10 × 90 in |

| Procesorius | |
|---|---|
| Procesoriaus gamintojas | AMD |
| Procesoriaus serija | AMD EPYC 9004 Series for Server |
| Procesoriaus šeima | AMD EPYC |
| Procesoriaus modelis | 9684X |
| Procesoriaus bazinis dažnis | 2,55 GHz |
| Procesoriaus podėlio tipas | L3 |
| Procesoriaus valdymo režimai | 64 bitų |
| Procesoriaus branduoliai | 96 |
| Procesoriaus lizdas | Socket SP5 |
| Procesoriaus padidintas dažnis | 3,7 GHz |
| Temų skaičius | 192 |
| Procesoriaus podėlis | 1152 MB |
| Šilumos galios išvado dydis (TDP) | 400 W |
| Atmintis | |
| Atminties pralaida (maks) | 460,8 GB/s |
| Procesoriaus palaikomi atminties tipai | DDR5-SDRAM |
| Procesoriaus palaikomi atminties laikrodžio veikimo greičiai | 4800 MHz |
| Atminties kanalai | Dvylikos kanalų |
| Grafika | |
| Diskrečiojo grafikos adapterio modelis | Nepasiekiama |
| Integruotas grafikos adapteris | Ne |
| Integruoto grafikos adapterio modelis | Nepasiekiama |
| Diskretusis grafikos adapteris | Ne |
Reviews
There are no reviews yet.