| Weight | 1340 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 280 × 140 × 235 in |

Studijinės ausinės
Beyerdynamic DT 1770 PRO MK II – uždaros studijinės ausinės
$452.45
+ Free ShippingAvailability: 22 in stock
| Veikimo charakteristikos | |
|---|---|
| Kabelio ilgis | 3 m, 5 m |
| Produkto spalva | Juoda |
| Gaminio tipas | Studijos ausinės |
| Rekomenduojamas naudojimas | Muzikinis/studijinis |
| Nešiojimo stilius | Su lankeliu |
| Ausinės | |
| Akustinė sistema | Uždaras |
| Tvarkyklės tipas | Dinamiška |
| Varža | 30 Ω |
| Daviklio skersmuo | 45 mm |
| Tvirtinimas prie ausies | Visiškai ausis dengiančios |
| Ausinių dažnis | 5 - 40000 Hz |
| Ryšys | |
| Ryšio technologija | Vielinis |
| Mini XLR (3-kontaktų) jungtis | Taip |
| Pakuotės turinys | |
| Pakuotės turinys | Garso kabelis x 2 |
| Pakuotės turinys | Ausinės |
| Pakuotės turinys | Nešiojimo dėklas |
| Pakuotės turinys | Pakaitinės ausų pagalvėlės x 4 |
| Pakuotės turinys | Adapteris 6,35 mm x 1 |
| Svoris ir matmenys | |
| Svoris | 377 g |
| Saugos įpėjimas | |
| Įspėjimai | Do not immerse in water or expose to extreme temperatures. |
| Įspėjimai | The product contains lithium batteries which may present a fire hazard. |

Reviews
There are no reviews yet.