| Weight | 27000 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 480 × 90 × 1530 in |

TV stovai ir kojelės
Cama RTV TEXAS TV stovas / baldas garso ir vaizdo aparatūrai 2 spintos
$86.94
+ Free ShippingAvailability: 10 in stock
| Savybės | |
|---|---|
| Rėmo apdailos medžiaga | Laminatas |
| Stalčiai | Ne |
| Durų spalva | Balta |
| Rėmo spalva | Balta |
| Durelių medžiaga | Vidutinio tankio medienos plaušų plokštės (MDP) |
| Durų apdailos medžiaga | Tinklelio tipo |
| Viršutinė medžiaga | Smulkinių plokštė |
| Rėmo medžiaga | Smulkinių plokštė |
| Kojos | Ne |
| Lentynos medžiaga | Grūdintas stiklas |
| Lentynų skaičius | 2 spintos |
| Stiklo storis | 4 mm |
| Lentynos | Taip |
| Stilius | Modernus |
| Papildoma informacija | Fiksuotos skersiniai priekyje |
| Papildoma informacija | Priedai, įskaitant vadinamus slankiklius |
| Didžiausia apkrova | 2 kg (stiklinė lentyna), 22 kg (visas stalviršio paviršius) |
| Viršaus spalva | Balta |
| Turėklai | Ne |
| Durų apdailos tipas | Blizgus |
| Gatavai sukomplektuota | Ne |
| Baldų lentos storis | 16 mm |
| Papildoma informacija | Pasirenkamas LED apšvietimas lentynoms (už papildomą mokestį) |
| Papildoma informacija | Dvi atviros nišos |
| Papildoma informacija | Baldai patys montuojami |
| Papildoma informacija | Galimos apšvietimo spalvos: šalta balta, raudona, mėlyna, žalia |
| Rėmo apdailos tipas | Matinis |
| Kolekcija | TEXAS |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 1340 mm |
| Ilgis | 400 mm |
| Aukštis | 405 mm |
| Pakuotės duomenys | |
| Pakuočių skaičius | 1 |
| Pakuotės aukštis | 105 mm |
| Pakuotės gylis | 495 mm |
| Paketo svoris | 27 kg |
| Pakuotės plotis | 1540 mm |
| Pakuotės turinys | |
| Rinkinio turinys | Visi reikalingi tvirtinimo priedai |
| Rinkinio turinys | Montavimo instrukcija x1 |
| Rinkinio turinys | TV spintelė x1 |

Reviews
There are no reviews yet.