| Weight | 40000 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 440 × 125 × 2065 in |

TV stovai ir kojelės
Cama SLIDE 200 TV stovas / baldas garso ir vaizdo aparatūrai
$156.20
+ Free ShippingAvailability: 11 in stock
| Pakuotės duomenys | |
|---|---|
| Paketo svoris | 40 kg |
| Pirmojo paketo matmenys | 206 x 43,5 x 11,5 cm |
| Pirmosios pakuotės svoris | 40 kg |
| Pakuočių skaičius | 1 |
| Savybės | |
| Viršaus spalva | Balta |
| Rėmo medžiaga | Vidutinio tankio medienos plaušų plokštė (MDF), Smulkinių plokštė |
| Gatavai sukomplektuota | Ne |
| Rėmo apdailos medžiaga | Laminatas |
| Durų apdailos medžiaga | Laminatas |
| Rėmo apdailos tipas | Blizgus |
| Durų apdailos tipas | Blizgus |
| Lentynos | Ne |
| Stilius | Modernus |
| Rėmo spalva | Balta |
| Durų skaičius | 2 durys |
| Durų spalva | Balta |
| Viršutinė medžiaga | Vidutinio tankio medienos plaušų plokštės (MDP) |
| Viršaus apdailos medžiaga | Laminatas |
| Durelių medžiaga | Vidutinio tankio medienos plaušų plokštės (MDP) |
| Papildoma informacija | Galite nusipirkti LED spintelių apšvietimą. |
| Stalčiai | Ne |
| Viršaus apdailos tipas | Blizgus |
| Kolekcija | SLIDE |
| Ergonomija | |
| Ratukai | Ne |
| Svoris ir matmenys | |
| Aukštis | 300 mm |
| Ilgis | 400 mm |
| Plotis | 2000 mm |

Reviews
There are no reviews yet.