| Weight | 26000 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 80 × 1435 × 425 in |

TV stovai ir kojelės
Cama SOHO 201029 TV stovas / baldas garso ir vaizdo aparatūrai 1 spintos
$90.75
+ Free ShippingAvailability: 10 in stock
| Savybės | |
|---|---|
| Rankenos spalva | Juoda |
| Rėmo spalva | Kašmyras |
| Veidrodis | Ne |
| Rėmo medžiaga | Smulkinių plokštė |
| Ratukai | Ne |
| Stilius | Modernus |
| Durų spalva | Kašmyras |
| Kolekcija | SOHO |
| Viršaus spalva | Kašmyras |
| Stalčiai | Ne |
| Lentynos medžiaga | Smulkinių plokštė |
| Galimos parinktys | Papildomas apšvietimas, parduodamas atskirai |
| Gatavai sukomplektuota | Ne |
| Durų apdailos tipas | Matinis |
| Durų skaičius | 2 durys |
| Rėmo apdailos medžiaga | Laminatas |
| Durų apdailos medžiaga | Laminatas |
| Lentynos | Taip |
| Durelių medžiaga | Vidutinio tankio medienos plaušų plokštės (MDP) |
| Vidinė spalva | Juoda |
| Turėklai | Taip |
| Viršaus apdailos medžiaga | Laminatas |
| Rėmo apdailos tipas | Matinis |
| Lentynų skaičius | 1 spintos |
| Viršutinė medžiaga | Smulkinių plokštė |
| Lentynos spalva | Juoda |
| Lentynos apdailos medžiaga | Laminatas |
| Lentynos apdailos tipas | Matinis |
| Viršaus apdailos tipas | Matinis |
| Pakuotės duomenys | |
| Pakuotės gylis | 1435 mm |
| Pakuotės aukštis | 80 mm |
| Paketo svoris | 26 kg |
| Pakuotės plotis | 425 mm |
| Pakuotės tipas | Kartonas |
| Pakuočių skaičius | 1 |
| Kiekis (vidinė dėžė) | 1 vnt |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 1400 mm |
| Aukštis | 370 mm |
| Ilgis | 430 mm |
| Rėmo storis | 16 mm |
| Saugos įpėjimas | |
| Įspėjimai | Do not overload shelves or drawers to prevent damage. |
| Įspėjimai | Ensure the commode is stably positioned and possibly secured to the wall to avoid tipping over. |
| Įspėjimai | Be careful during installation not to damage edges or surfaces. |

Reviews
There are no reviews yet.