| Weight | 26000 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 440 × 88 × 1450 in |

TV stovai ir kojelės
Cama SOHORTV140BI/CZ TV stovas / baldas garso ir vaizdo aparatūrai 1 spintos
$90.71
+ Free ShippingAvailability: 10 in stock
| Svoris ir matmenys | |
|---|---|
| Ilgis | 430 mm |
| Plotis | 1400 mm |
| Aukštis | 370 mm |
| Savybės | |
| Kojelės | Taip |
| Durų skaičius | 2 durys |
| Rėmo apdailos medžiaga | Laminatas |
| Rėmo apdailos tipas | Matinis |
| Medžiaga rankenos | Plastikinis |
| Lentynos | Taip |
| Durų apdailos medžiaga | Laminatas |
| Kolekcija | SOHO |
| Stalčiai | Ne |
| Lentynų skaičius | 1 spintos |
| Viršutinė medžiaga | Smulkinių plokštė |
| Viršaus apdailos medžiaga | Laminatas |
| Rėmo spalva | Balta |
| Stilius | Modernus |
| Rankenos spalva | Sidabras |
| Lentynos apdailos medžiaga | Laminatas |
| Durų spalva | Juoda |
| Lentynos apdailos tipas | Matinis |
| Gatavai sukomplektuota | Ne |
| Durelių medžiaga | Vidutinio tankio medienos plaušų plokštės (MDP) |
| Viršaus spalva | Balta |
| Viršaus apdailos tipas | Matinis |
| Lentynos spalva | Balta |
| Lentynos medžiaga | Smulkinių plokštė |
| Durų apdailos tipas | Blizgus |
| Rėmo medžiaga | Smulkinių plokštė |
| Papildoma informacija | Rinkinių nuotraukose pateiktas pavyzdinis išdėstymas su kitais kolekcijos baldais. Kitus modelius galima įsigyti atskirai. |
| Papildoma informacija | Galite nusipirkti LED spintelių apšvietimą. |
| Papildoma informacija | Laminuota medžio drožlių plokštė išsiskiria atsparumu mechaniniam įtempimui ir kraštutiniams temperatūroms |
| Papildoma informacija | Priekiniai langai atsidaro žemyn |
| Papildoma informacija | Baldai patys montuojami |
| Pakuotės duomenys | |
| Pakuočių skaičius | 1 |
| Pakuotės gylis | 1450 mm |
| Paketo svoris | 26 kg |
| Pakuotės aukštis | 90 mm |
| Pakuotės plotis | 435 mm |

Reviews
There are no reviews yet.