| Weight | 32000 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 430 × 70 × 1950 in |

TV stovai ir kojelės
Cama SOHORTV180CZ/BI TV stovas / baldas garso ir vaizdo aparatūrai 1 spintos
$96.17
+ Free ShippingOut of stock
| Savybės | |
|---|---|
| Durų apdailos medžiaga | Laminatas |
| Kojelės | Taip |
| Rėmo apdailos tipas | Matinis |
| Lentynos spalva | Juoda |
| Kolekcija | SOHO |
| Papildoma informacija | Laminuota medžio drožlių plokštė išsiskiria atsparumu mechaniniam įtempimui ir kraštutiniams temperatūroms |
| Papildoma informacija | Priekiniai langai atsidaro žemyn |
| Lentynos | Taip |
| Medžiaga rankenos | Plastikinis |
| Lentynų skaičius | 1 spintos |
| Stilius | Modernus |
| Viršaus apdailos medžiaga | Laminatas |
| Viršutinė medžiaga | Smulkinių plokštė |
| Viršaus spalva | Juoda |
| Rėmo spalva | Juoda |
| Durų spalva | Balta |
| Papildoma informacija | Galite nusipirkti LED spintelių apšvietimą. |
| Stalčiai | Ne |
| Lentynos medžiaga | Smulkinių plokštė |
| Durelių medžiaga | Vidutinio tankio medienos plaušų plokštės (MDP) |
| Rankenos spalva | Sidabras |
| Lentynos apdailos medžiaga | Laminatas |
| Durų skaičius | 2 durys |
| Rėmo medžiaga | Smulkinių plokštė |
| Gatavai sukomplektuota | Ne |
| Viršaus apdailos tipas | Matinis |
| Durų apdailos tipas | Blizgus |
| Rėmo apdailos medžiaga | Laminatas |
| Lentynos apdailos tipas | Matinis |
| Papildoma informacija | Baldai patys montuojami |
| Papildoma informacija | Rinkinių nuotraukose pateiktas pavyzdinis išdėstymas su kitais kolekcijos baldais. Kitus modelius galima įsigyti atskirai. |
| Svoris ir matmenys | |
| Aukštis | 370 mm |
| Plotis | 1800 mm |
| Ilgis | 430 mm |
| Pakuotės duomenys | |
| Pakuočių skaičius | 1 |
| Pakuotės aukštis | 75 mm |
| Paketo svoris | 31,5 kg |
| Pakuotės plotis | 440 mm |
| Pakuotės gylis | 1950 mm |

Reviews
There are no reviews yet.