| Weight | 43500 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 405 × 115 × 2095 in |

TV stovai ir kojelės
Cama TORO200 CZ/SZ TV stovas / baldas garso ir vaizdo aparatūrai 2 spintos
$123.83
+ Free ShippingAvailability: 10 in stock
| Savybės | |
|---|---|
| Durų vyris | Žirklių laikymasis |
| Lentynos spalva | Permatomas |
| Viršaus apdailos medžiaga | Laminatas |
| Papildoma informacija | Korpusas (viršus, šonai): 16 mm matinė laminuota medžio drožlių plokštė |
| Papildoma informacija | Priekis pakeltas (be push open) atsidaro žemyn |
| Stilius | Modernus |
| Papildoma informacija | Fasadai be rankenų |
| Papildoma informacija | Pasirenkamas LED apšvietimas lentynoms (už papildomą mokestį) |
| Papildoma informacija | Galimos apšvietimo spalvos: šalta balta, raudona, mėlyna, žalia |
| Papildoma informacija | Laminuota medžio drožlių plokštė išsiskiria atsparumu mechaniniam įtempimui ir kraštutiniams temperatūroms |
| Durų apdailos tipas | Blizgus |
| Durų spalva | Pilka |
| Baldų lentos storis | 16 mm |
| Papildoma informacija | Priekinė dalis ir lentjuostė: 16 mm blizgi folija padengta MDF plokštė |
| Viršutinė medžiaga | Smulkinių plokštė |
| Durų skaičius | 1 durys |
| Durelių medžiaga | Vidutinio tankio medienos plaušų plokštės (MDP) |
| Lentynos | Taip |
| Rėmo apdailos medžiaga | Laminatas |
| Papildoma informacija | Baldai patys montuojami |
| Papildoma informacija | Galite nusipirkti LED spintelių apšvietimą. |
| Stalčiai | Ne |
| Rėmo medžiaga | Smulkinių plokštė |
| Viršaus apdailos tipas | Matinis |
| Durų apdailos medžiaga | Tinklelio tipo |
| Rėmo spalva | Juoda |
| Gatavai sukomplektuota | Ne |
| Lentynų skaičius | 2 spintos |
| Viršaus spalva | Juoda |
| Rėmo apdailos tipas | Matinis |
| Kolekcija | TORO |
| Lentynos medžiaga | Stiklas |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 2000 mm |
| Aukštis | 410 mm |
| Ilgis | 350 mm |
| Pakuotės duomenys | |
| Pakuočių skaičius | 1 |

Reviews
There are no reviews yet.