| Weight | 35500 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 2210 × 100 × 450 in |

TV stovai ir kojelės
Cama VERA 471000 TV stovas / baldas garso ir vaizdo aparatūrai
$197.23
+ Free ShippingAvailability: 10 in stock
| Techninė informacija | |
|---|---|
| Saugos įspėjimas | Installation should be carried out in accordance with the instructions, using appropriate tools. Avoid contact with water and moisture. Check the stability regularly and use the product safely. |
| Savybės | |
| Paviršiaus tipas | Tesktūrinis paviršius |
| Kolekcija | VERA |
| Durelių medžiaga | Vidutinio tankio medienos plaušų plokštės (MDP) |
| Gatavai sukomplektuota | Ne |
| Durų apdailos tipas | Matinis |
| Rėmo apdailos medžiaga | Laminatas |
| Rėmo apdailos tipas | Matinis |
| Turėklai | Ne |
| Kojų medžiaga | Metalas |
| Angos tipas | PUSH TO OPEN sistema |
| Lentynos | Ne |
| Kojelių spalva | Juoda |
| Durų skaičius | 4 durys |
| Rėmo medžiaga | Smulkinių plokštė |
| Galimos parinktys | Papildomas apšvietimas, parduodamas atskirai |
| Viršaus spalva | Balta |
| Viršaus apdailos medžiaga | Laminatas |
| Ratukai | Ne |
| Viršutinė medžiaga | Smulkinių plokštė |
| Stilius | Modernus |
| Stalčiai | Ne |
| Durų apdailos medžiaga | Laminatas |
| Rėmo spalva | Balta |
| Viršaus apdailos tipas | Matinis |
| Durų spalva | Balta |
| Pakuotės duomenys | |
| Pakuočių skaičius | 1 |
| Paketo svoris | 35,5 kg |
| Pakuotės tipas | Kartonas |
| Montavimo instrukcija | Taip |
| Pakuotės aukštis | 100 mm |
| Pakuotės gylis | 2235 mm |
| Pakuotės plotis | 455 mm |
| Kiekis pakuotėje | 1 vnt |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 1900 mm |
| Rėmo storis | 16 mm |
| Durelių storis | 1,8 cm |
| Aukštis | 500 mm |
| Ilgis | 400 mm |
| Kojų aukštis | 20 cm |

Reviews
There are no reviews yet.