| Weight | 34000 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 160 × 80 × 1040 in |

TV stovai ir kojelės
Cama VIGO SL90x2 CZ TV stovas / baldas garso ir vaizdo aparatūrai
$155.82
+ Free ShippingAvailability: 10 in stock
| Savybės | |
|---|---|
| Papildoma informacija | Nuotraukose parodytas rinkinio išdėstymo pavyzdys. |
| Stilius | Modernus |
| Viršaus apdailos tipas | Matinis |
| Rėmo spalva | Juoda |
| Rėmo apdailos medžiaga | Laminatas |
| Durų spalva | Juoda |
| Rėmo medžiaga | Smulkinių plokštė |
| Durelių medžiaga | Vidutinio tankio medienos plaušų plokštės (MDP) |
| Viršaus spalva | Juoda |
| Viršutinė medžiaga | Smulkinių plokštė |
| Rėmo apdailos tipas | Matinis |
| Kolekcija | VIGO |
| Lentynos | Ne |
| Durų apdailos tipas | Blizgus |
| Gatavai sukomplektuota | Ne |
| Stalčiai | Ne |
| Durų skaičius | 2 durys |
| Viršaus apdailos medžiaga | Laminatas |
| Papildoma informacija | Galite nusipirkti LED spintelių apšvietimą. |
| Durų apdailos medžiaga | Laminatas |
| Svoris ir matmenys | |
| Aukštis | 300 mm |
| Ilgis | 400 mm |
| Plotis | 1800 mm |
| Pakuotės turinys | |
| Rinkinio turinys | TV spintelė VIGO SLANT 90 x2 |
| Pakuotės duomenys | |
| Pakuočių skaičius | 2 |

Reviews
There are no reviews yet.