| Weight | 43000 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 270 × 2115 × 875 in |

TV stovai ir kojelės
Cama Volare RTV spintelė 200 x 39 x 49 cm kašmyras + židinys
$430.96
+ Free ShippingOut of stock
| Techninė informacija | |
|---|---|
| Elektrinis židinys | Taip |
| Angos tipas | PUSH TO OPEN sistema |
| Turėklai | Ne |
| Liepsnos spalvos | Raudona, mėlyna, violetinė/rožinė |
| Energijos valdymas | 220-240V~ 50Hz |
| Šildymo funkcija | 16 - 28℃ |
| Medžiaga | |
| Durelių medžiaga | MDF, medžio drožlių plokštės |
| Kojų medžiaga | Plastikas |
| Viršutinė medžiaga | Smulkinių plokštė |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 2000 mm |
| Pėdų aukštis | 14 cm |
| Aukštis | 490 mm |
| Ilgis | 390 mm |
| Savybės | |
| Rėmo apdailos medžiaga | Laminatas |
| Rėmo medžiaga | Smulkinių plokštė |
| Gatavai sukomplektuota | Ne |
| Durų apdailos tipas | Matinis |
| Stilius | Modernus |
| Kolekcija | VOLARE |
| Stalčiai | Ne |
| Durelių medžiaga | Vidutinio tankio medienos plaušų plokštės (MDP), Smulkinių plokštė |
| Durų skaičius | 2 durys |
| Viršutinė medžiaga | Smulkinių plokštė |
| Viršaus spalva | Kašmyras |
| Rėmo spalva | Kašmyras |
| Viršaus apdailos medžiaga | Laminatas |
| Lentynos | Ne |
| Viršaus apdailos tipas | Matinis |
| Rėmo apdailos tipas | Matinis |
| Durų spalva | Kašmyras |

Reviews
There are no reviews yet.