| Weight | 27000 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 1360 × 95 × 460 in |

TV stovai ir kojelės
Cama WEST BI/SZ TV stovas / baldas garso ir vaizdo aparatūrai 1 spintos
$86.57
+ Free ShippingAvailability: 10 in stock
| Savybės | |
|---|---|
| Durelių medžiaga | Vidutinio tankio medienos plaušų plokštės (MDP) |
| Lentynos medžiaga | Stiklas |
| Durų spalva | Pilka |
| Rėmo medžiaga | Smulkinių plokštė |
| Durų vyris | Žirklių laikymasis |
| Viršaus spalva | Balta |
| Kolekcija | WEST |
| Rėmo apdailos tipas | Matinis |
| Gatavai sukomplektuota | Ne |
| Durų skaičius | 2 durys |
| Stalčiai | Ne |
| Durų apdailos tipas | Blizgus |
| Lentynos | Taip |
| Lentynų skaičius | 1 spintos |
| Rėmo apdailos medžiaga | Laminatas |
| Durų apdailos medžiaga | Tinklelio tipo |
| Rėmo spalva | Balta |
| Papildoma informacija | Laminuota medžio drožlių plokštė išsiskiria atsparumu mechaniniam įtempimui ir kraštutiniams temperatūroms |
| Papildoma informacija | Priekiniai langai atsidaro žemyn |
| Papildoma informacija | Viduryje 40 cm pločio ir 27,5 cm aukščio niša su stikline lentyna |
| Papildoma informacija | Priekiai (atvartas): MDF plokštė folija aukštos blizgesys 16 mm |
| Viršaus apdailos tipas | Matinis |
| Papildoma informacija | Galite nusipirkti LED spintelių apšvietimą. |
| Rankenos tipas | PUSH-CLICK sistema |
| Viršutinė medžiaga | Smulkinių plokštė |
| Papildoma informacija | Baldai patys montuojami |
| Papildoma informacija | Korpusas (šonai, lentjuostės): matinė laminuota medžio drožlių plokštė, 16 mm |
| Papildoma informacija | Fasadai be rankenų |
| Papildoma informacija | Pasirenkamas LED apšvietimas lentynoms (už papildomą mokestį) |
| Lentynos spalva | Permatomas |
| Papildoma informacija | Šoninis skersinis dydis: 10 cm |
| Papildoma informacija | Korpusas (stalviršis): matinė laminuota medžio drožlių plokštė, 22 mm |
| Stilius | Modernus |
| Viršaus apdailos medžiaga | Laminatas |
| Papildoma informacija | Galimos apšvietimo spalvos: šalta balta, raudona, mėlyna, žalia |
| Svoris ir matmenys | |
| Ilgis | 420 mm |
| Aukštis | 420 mm |
| Plotis | 1300 mm |
| Pakuotės duomenys | |
| Pakuotės aukštis | 90 mm |
| Pakuotės plotis | 1370 mm |
| Pakuotės gylis | 460 mm |
| Paketo svoris | 27 kg |
| Pakuočių skaičius | 1 |

Reviews
There are no reviews yet.